SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
41.37m2
Ilość pokoi
2
Rok budowy
2020
Piętro
0

Mieszkanie 2 pokoje z ogródkiem, Piecki-Migowo

Planowana inwestycja to nowoczesne i kameralne osiedle zlokalizowane w Gdańsku w dzielnicy Piecki-Migowo. Na osiedle składa się pięć trzypiętrowych budynków posiadających 157 mieszkań. Klienci mają do wyboru zróżnicowane metraże w przedziale od 38,45m2 do 157,34m2 w strukturze od 2 do 5 pokoi. Mieszkania na parterze posiadają ogrody, a lokale na wyższych piętrach słoneczne balkony. Na ostatnich kondygnacjach zaplanowane są natomiast dwupoziomowe mieszkania z zielonymi tarasami na dachu. Na terenie inwestycji znajdują się alejki spacerowe, a dla najmłodszych plac zabaw. Bezpieczeństwo zapewnia monitoring i wideodomofony. Budynki wyposażone są w cichobieżne windy, a mieszkania w inteligentny system sterowania np. za pomocą tabletu. Dodatkowo dla mieszkańców przewidziano wózkarnie, rowerownie oraz wydzielone miejsca na jednoślady.

Istnieje możliwość zakupu:
- miejsca postojowego w garażu podziemnym w cenie 30 000pln
- miejsca postojowego naziemnego w cenie 8 500pln
- komórki lokatorskiej w cenie 2 000pln

Prezentowana oferta dotyczy mieszkania o powierzchni 41,37m2 z ogrodem o powierzchni 11,85m2. W ofercie posiadamy również mieszkania o innych parametrach. O szczegóły zapytaj opiekuna oferty.

Dogodna lokalizacja osiedla w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego gwarantuje ciszę i spokój przy jednoczesnym dostępie do wszystkich zakątków Trójmiasta. Komunikację zapewnia PKM, linia autobusowa i tramwajowa. Dojazd samochodem do obwodnicy zajmuje 10 min, natomiast do centrum Gdańska 15 min. W najbliższej okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa m.in. centrum handlowe Galeria Morena.
Termin oddania: I kwartał 2020 roku
Paweł Czerniawski
733216086
pawel@premium-apartments.pl
348 300 zł