SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
61.32m2
Ilość pokoi
Rok budowy
Piętro
1

Gdańsk, Śródmieście, Targ Rybny

Lokal w nowym apartamentowcu Immolux położonym w sercu gdańskiej Starówki, bezpośrednio nad Motławą, obok hotelu Hilton. Widok z apartamentu na Filharmonię oraz całą Motławę wraz z podnoszoną kładką na Wyspę Spichrzów.

Z uwagi na lokalizację w samym sercu Śródmieścia apartament jest doskonale skomunikowany z całym Trójmiastem. W promieniu zaledwie kilkunastu minut spacerem dostęp do bogatej infrastruktury handlowo-usługowej, restauracji, przychodni, aptek, a także szkoły czy przedszkola.

Apartament, będący obecnie lokalem użytkowym, składa się z dwóch pomieszczeń, tj. pokoju dziennego z aneksem kuchennym od strony Motławy oraz sypialni z łazienką od zacisznej ulicy. Dodatkowo posiada wydzielone WC. Wnętrza wykończone materiałami wysokiej jakości - drzwi wewnętrzne z drewna orzechowego, podłoga drewniana, ogrzewanie podłogowe salonie.

Wysokiej jakości przestrzenie wspólne, winda, przestronna klatka schodowa wyłożona marmurem. Budynek monitorowany i chroniony, o kameralnym charakterze, z dwoma lokalami na każdym piętrze, w budynku dwie klatki schodowe. 

Zapraszamy na prezentację.

Patrycja Witucka
728 461 617
patrycja@premium-apartments.pl
1 250 000 zł