SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
1000.00m2
Ilość pokoi
15
Rok budowy
Piętro
0

Obiekt - Parchowo

Piękna i malownicza posiadłość o powierzchni 32,5 ha położona w miejscowości Parchowo, w zachodniej części województwa pomorskiego na Kaszubach. Nieruchomość jest niepowtarzalną propozycją dla inwestorów, czy koneserów jeździectwa. Położona z dala od skupisk przemysłowych, bogata w lasy, łąki, pastwiska, grunty orne, staw, co więcej tereny objęte są programem ochrony przyrody Natura 2000. Na terenie obiektu znajduje się pięć budynków wykonanych z najlepszej jakości materiałów budowlanych (kamień, drewno oraz cegła) zachowując przy tym nietuzinkowy, sielski charakter nie zapominając o wysokim standardzie. 
Budynek mieszkalny umiejscowiony na niedużej skarpie o powierzchni 245m2 składa się z: parteru gdzie mieści się  piękna kuchnia, przestronny salon, pokój oraz łazienka. Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie oraz dwie łazienki. Na piwnicę przypada 6 pomieszczeń gospodarczych.
Na brukowanym efektownym dziedzińcu znajduje się budynek gospodarczy o powierzchni 292m2, z użytkowym poddaszem, stajnia z boksami dla koni oraz pomieszczenia użytkowe. Obok stodoła o powierzchni 277m2.
W niedalekiej odległości budynek mieszkalno-inwentarski o powierzchni 210m2, w którym znajdziemy: boksy, „solarium dla koni”, krytą ujeżdżalnię/parkur, dwa pomieszczenia użytkowe; w drugiej oddzielnej części: na parterze trzy sypialnie gościnne z łazienkami, łazienkę na hallu, na poddaszu sala jadalniana z pięknym drewnianym barem, z zapleczem kuchennym wyposażonym w sprzęt, dwie łazienki oraz dwa balkony jeden z widokiem na krytą ujeżdżalnię, drugi z widokiem na okolicę. Przy budynku znajduje się karuzela dla koni oraz padok. 
Ta nietuzinkowa nieruchomość spełnia wszystkie potrzeby klientów potrzebujących oderwać się od miejskiego zgiełku oraz dla klientów inwestycyjnych szukających obiektu z potencjałem.
Zapraszam na prezentację!
 
Małgorzata Lipska
733 216 066
malgorzatal@premium-apartments.pl
5 900 000 zł