SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
80.47m2
Ilość pokoi
3
Rok budowy
2018
Piętro
1

3 pokoje w centrum Gdańska prestiżowe osiedle

Mieszkanie z rynku pierwotnego. Klient nie płaci prowizji i podatku PCC.
Gdańsk Śródmieście, apartament 3 pokojowy na pierwszym piętrze (bud. III piętrowy). Mieszkanie o powierzchni 80,47 m2 składa się z: salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon (4,9 m2),dwóch sypialni, pomieszczenia gospodarczego, przedpokoju, łazienki oraz pomieszczenia WC. Inwestycja korzysta z bogatej infrastruktury Śródmieścia, a jednocześnie jest spokojnym miejscem odpoczynku. Kilkanaście minut spacerem do serca Starego Miasta. Bezpośrednio przy inwestycji znajduje się brzeg Opływu Motławy, ścieżki spacerowe, zabudowany brzeg z pomostem, tereny dawnych fortyfikacji - przyjemne miejsce do odpoczynku na łonie natury.
W siedmiu trzypiętrowych budynkach inwestycji zaplanowano 136 mieszkań od 33 m2 do 81 m2. Z wyjątkową dbałością rozplanowano układ lokali oraz części wspólne budynków. Dopełnieniem zadbanych terenów wspólnych będą prywatne zielone ogródki, zaprojektowane przy niemal każdym mieszkaniu na parterze. Niektóre swoją powierzchnią przewyższą nawet metraże mieszkań. W podziemnej hali garażowej zaplanowano 136 miejsc postojowych. W tej kondygnacji znajdą się też komórki lokatorskie.
Miejsce postojowe w hali garażowej (nieobowiązkowe): 33.000 zł. Komórka lokatorska: 2.000 zł/m2. Inwestycja Front Park to monitorowane, strzeżone, prestiżowe osiedle wyposażone w cichobieżne windy oraz recepcję. Budynek wykonany produktami najwyższej jakości, z dbałością o najmniejszy detal. Posiadamy ofertę również innych apartamentów w tej inwestycji - zapraszam do kontaktu.
Zuzanna Kozłowska
733243267
zuzanna@premium-apartments.pl
708 136 zł