SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
105.57m2
Ilość pokoi
5
Rok budowy
2020
Piętro
3

Mieszkanie z antresolą, Gdańsk Łostowice

Planowana inwestycja to nowoczesne osiedle zlokalizowane w Gdańsku w dzielnicy Łostowice.
Zaprojektowanie zostały trzy budynki 4-piętrowe położone w malowniczej okolicy wśród terenów zielonych. Osiedle charakteryzują komfortowe mieszkania o nowoczesnej architekturze: szklane balustrady i duże rozmiary okien, zapewniające jeszcze lepsze doświetlenie. Klienci mają do wyboru szeroką ofertę mieszkań w przedziale od 36 m2 do 106 m2, w strukturze od 2 pokoi po przestronne 5-pokojowe apartamenty z antresolami.  Do mieszkań na parterze przynależą prywatne ogródki, natomiast na wyższych piętrach znajdują się balkony. Budynki wyposażone będą w cichobieżne windy, a mieszkania w system e-Home control, dzięki któremu można zarządzać ogrzewaniem w domu za pomocą telefonu lub komputera.

Możliwość zakupu:
- miejsca postojowego w podziemnej hali garażowej w cenie 22 000 zł
- miejsca postojowego naziemnego w cenie 10 000 zł
- komórki lokatorskiej w cenie 2 000 zł/m2
Prezentowane ogłoszenie dotyczy mieszkania o powierzchni 105,57 m2. W ofercie posiadamy również dostępne mieszkania o innych parametrach. O szczegóły zapytaj opiekuna oferty.
Oferta skierowana do osób poszukujących ciszy, odpoczynku wśród przyrody i spokoju od miejskiego zgiełku z jednoczesnym dogodnym połączeniem z centrum miasta. Dojazd do Gdańska Głównego zapewniają linie autobusowe i tramwajowe. W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa. Do galerii handlowej "Forum Gdańsk" 7 min jazdy samochodem. Termin realizacji: IV kwartał 2020 roku. 
Zuzanna Kozłowska
733243267
zuzanna@premium-apartments.pl
552 000 zł