SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
901.00m2
Ilość pokoi
11
Rok budowy
2001
Piętro

Rezydencja ogród garaż las domek dla Gości 6000m2

Przepiękna rezydencja w malowniczej miejscowości Kąpino w województwie pomorskim. To niewielka osada otoczona Puszczą Darżlubską na obszarze objętym strefą ochrony krajobrazu w pobliżu miejscowości Wejherowo. Miejsce bardzo dobrze skomunikowane z Trójmiastem oraz miejscowościami nadmorskimi, takimi jak Dąbki, Karwia, Puck czy Władysławowo.

Cicha, spokojna okolica otoczona przede wszystkim pięknymi lasami. Wieś ta to zabudowa domów jednorodzinnych, na obrzeżach aglomeracji Trójmiejskiej. Jednocześnie nieruchomość ta to miejsce idealne dla osób ceniących spokój i komfort, przy jednoczesnej bliskości zgiełku miasta
Opisywana nieruchomość usytuowana jest na końcu gruntowej drogi dojazdowej do tej części osiedla, na wzgórzu o wysokości 102 m.n.p.m. o nazwie Kloper. Z trzech stron (za wyjątkiem drogi dojazdowej) nieruchomość otoczona jest lasem i wąwozami wzgórz morenowych - które wg miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego i rzeczywistym ukształtowaniem terenu nie będą w przyszłości zabudowane. Ściana lasu oddalona w ramach posesji od strony wschodniej i zachodniej o ponad 40 m stwarza enklawę intymnego wypoczynku w części ogrodowej działki ( niedostępnej widokowo dla mieszkańców wsi).
Dom o powierzchni całkowitej około 900m2, 11pokojach, 5 łazienach i trzech garderobach, mieści się na nieruchomości składającej się z 3 działkek o łącznej powierzchni ponad 6000m2. Działka ogrodzona, z bramą wjazdową na posesję. Wokół domu znajdziemy pięknie zagospodarowany ogród oraz skrzydło z garażem, który pomieścić może 3 samochody, nad którym znajdują się pokoje gościnne/służbowe z kuchnią i łazienką.

Jedno z wejść do domu prowadzi przez patio na parterze, na którym znajdziemy między innymi osobną kuchnię z wyspą, jadalnię oraz spiżarkę, przestronny salon oraz pokój telewizyjny. Na tym samym poziomie znajduje się również sypialnia z garderobą i łazienką. Drewniane, dębowe schody prowadzą na drugą kondygnację, gdzie mieszczą się dwa apartamenty z oddzielnymi łazienkami i garderobami.
Cała rezydencja to jeszcze mnóstwo pomieszczeń, które mogą być dowolnie zagospodarowane. Atutem nieruchomości jest przede wszystkim bliskość lasów i przyroda, a także możliwość zagospodarowania sąsiednich działek. Idealne miejsce pod pensjonat ale też pod agroturystykę. Dom może spełniać różne funkcje począwszy od rezydencjalnego budynku mieszkalnego lub może zostać wraz z otaczającymi działkami po wybudowaniu na nich innych budynków zostać wykorzystany jako: podstawowy budynek pod działalność gospodarczą, klinikę,
dom spokojnej starości rezydencję dyplomaty, agenda konsulatu lub restaurację z pokojami gościnnymi.
Patrycja Witucka
728 461 617
patrycja@premium-apartments.pl
2 700 000 zł