SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
65.00m2
Ilość pokoi
3
Rok budowy
Piętro
1

Gdańsk, Wrzeszcz, Jaśkowa Dolina

Przedmiotem oferty jest mieszkanie zlokalizowane w urokliwej części dzielnicy Gdańska Wrzeszcza. Ogromnym atutem położenia jest bliskość centrum (niespełna 300 m od centrum Manhattan) i sąsiedztwo lasu. Kompleks ekskluzywnych budynków, w którym znajduje się prezentowane mieszkanie, sąsiaduje bezpośrednio z lasem, a 5 minutowy spacer dzieli je od Teatru Leśnego.

Kompleks budynków wybudowany przez dewelopera Invest Komfort charakteryzuje wysoki standard wykończenia. Zastosowanie wysokiej klasy materiałów wykończeniowych, oraz precyzyjność wykonania, widać już poprzez konsekwentną architekturę samego osiedla i jej piękne wtopienie w otaczającą tkankę miasta, oraz roślinność, również poprzez poprzez elewację i sposób aranżacji części wspólnych na jakości użytych materiałów we wnętrzach poszczególnych lokali prywatnych.

Osiedle poza estetyką wykończenia, ma do zaoferowania część rekreacyjną, dostępną dla wszystkich mieszkańców - idealnie wyposażona sala fitness, oraz dwie sauny - fińska, oraz parowa. Wszystko wyposażone w dostępny prysznic, toaletę, szatnię, tak by zapewnić pełny komfort korzystania. Na zewnątrz budynku znajduje się plac zabaw dla dzieci, zlokalizowany tak by nie docierały do niego odgłosy ulicy. Osiedle jest strzeżóne, z portierem, który czuwa nad jego porządkiem oraz bezpieczeństwem. Mieszkanie o łącznej powierzchni 65 m2 zrealizowane według indywidualnego projektu architekta wnętrz, w sposób taki by spełniło oczekiwania nawet najbardziej wymagających estetów. Całość przestrzeni utrzymana w klasycznym francuskim stylu, przełamana nowoczesnymi akcentami.

Kolorystyka grafitowych ścian i mebli, połączona z jasnym kolorem drewnianej podłogi, oraz dużymi plamami bieli. Na całej powierzchni posadzki, z wyłączeniem łazienki, w której użyto marmurowe płytki Calacatta, użyty jest jesion w wersji najbielszej - premium, ułożony we wzór jodełki francuskiej. Deska jest szczotkowana i olejowana. Na ścianach i wykończeniach sufitu zastosowano sztukaterię wykonaną wg tradycyjnej metody odlewów gipsowych. Wszystkie meble oraz drzwi wewnętrzne o niestandardowej wysokości (otwory drzwiowe przygotowane na pełną wysokość pomieszczeń) zostały przygotowane na wymiar, według indywidualnego projektu, co zapewnia ich idealne dopasowanie oraz unikatowy styl.

Elementem nowoczesnym, są oprawy oświetleniowe - reflektory marki Labra, zapewniające idealne doświetlenie przestrzeni, w miejscach w których tego potrzebujemy. Lampy skonstruowane tak, by z zastosowanym energooszczędnym źródłem światła, jak najbardziej ograniczały zużycie energii. Na wszystkich oknach, zamiast klasycznych zasłon, użyto białe okiennice. Grzejniki renomowanej firmy Jaga, oraz osprzęt elektryczny marki Berker. W holu wejściowym znajduje się podręczna konsola w formie mebla ruchomego, oraz wbudowana obszerna szafa na okrycie wierzchnie, z szufladami i wieloma przegródkami, ułatwiającymi przechowywanie. Vis a vis drzwi wejściowych - drzwi do pokoju, z przeznaczenie na pokój do pracy lub pokój dziecinny. Obecnie wyposażony w dwa wbudowane regały o bardzo eleganckim designie, z miejscem na przechowywanie zarówno elementów, które chcemy wyeksponować, jak i takich do ukrycia, oraz biurko - również wg projektu indywidualnego co sprawia, że mebel poza funkcjonalnością (otwierana część blatu), jest też bardzo atrakcyjnym, pod kątem designu, elementem przestrzeni.

Kierując się na prawo od holu wejściowego, przechodzimy do przestrzeni przeznaczonej na kuchnię. Rozmieszczona jest w formie wbudowanych w ściany obszernych zabudów, które poprzez licowanie ich z powierzchnią ścian murowanych, nie dają wrażenia ciężkości. Po jednej stronie znajduje się część z blatem roboczym, płytą indukcyjną, zmywarką i zlewozmywakiem. Po drugiej natomiast zabudowa z lodówki i piekarnika. Przestrzeń została wykorzystana tak, by dać możliwie jak najwięcej miejsca do przechowywania.

Patrycja Witucka
728 461 617
patrycja@premium-apartments.pl
880 000 zł