SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
34.82m2
Ilość pokoi
2
Rok budowy
2020
Piętro
1

Mieszkanie 2 pokoje, Gdańsk Łostowice

Nowa inwestycja to budynki czteropiętrowe wyposażone w nowoczesne windy zlokalizowane w Gdańsku w dzielnicy Łostowice. W budynkach będzie znajdować się hala garażowa i komórki lokatorskie. Przed budynkiem będzie także możliwość korzystania z miejsc postojowych naziemnych. Wszystkie mieszkania zaprojektowane zostały zgodnie z obecnymi oczekiwaniami nabywców. Do każdego lokalu będzie przylegał balkon z balustradą z wypełnieniem szklanym, natomiast do mieszkań na parterze taras lub ogródek. Klienci mają do wyboru mieszkania od 1 do 3-pokojowych w przedziale od 25m2 do 56m2.
Idealna lokalizacja dla osób, którzy cenią sobie spokój, przestrzeń, ciszę i bliskość natury, a jednocześnie chcących w szybki sposób dotrzeć do centrum miasta, które jest oddalone o 7km. Przystanek autobusowy oddalony jest o 200 m. W pobliżu znajduje się również pętla tramwajowa przy alei Havla.
Prezentowane ogłoszenie dotyczy mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 34,82 z balkonem. W tej samej inwestycji posiadamy również mieszkania o innych parametrach. O szczegóły zapytaj opiekuna oferty.
Budowa planowo zakończy się w grudniu 2020 roku.
Paweł Czerniawski
733216086
pawel@premium-apartments.pl
222 625 zł