SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
107.00m2
Ilość pokoi
3
Rok budowy
2004
Piętro
1

Piękny apartament w Górnym Sopocie

Elegancki, klimatyczny apartament, zlokalizowany w prestiżowej części Górnego Sopotu, na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Kameralny apartamentowiec, oddany w 2004 roku, z miejscami postojowymi w podziemnej hali garażowej.
Nieruchomość składa się z przestronnego salonu z kominkiem, z którego wychodzimy na słoneczny taras, oraz oddzielnej i jasnej kuchni. Do tego dwie sypialnie, przestronny hol oraz łazienka z wanną i kabiną prysznicową. Do apartamentu przynależy miejsce w hali garażowej oraz pomieszczenie gospodarcze w cenie. Ta wyjątkowa lokalizacja oraz niezwykły klimat aranżacji wnętrza sprawia, że jest to oferta dla wymagającego klienta.
Elegancki, klimatyczny apartament, zlokalizowany w prestiżowej części Górnego Sopotu, na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego i Łysej Góry. Ten kameralny apartamentowiec to inwestycja oddana w 2004 roku, z miejscami postojowymi w podziemnej hali garażowej. Nieruchomość składa się z pięknego, jasnego salonu z kominkiem, z którego wychodzimy na słoneczny taras, połączonego z kuchnią oraz częścią jadalnianą. Do tego przestronny hol, dwie sypialnie oraz obszerna łazienka z wanną i kabiną prysznicową.  Do apartamentu przynależy miejsce postojowe oraz pomieszczenie gospodarcze w cenie. Ta wyjątkowa lokalizacja oraz klimat apartamentu sprawia, że jest to oferta dla wymagającego klienta.
Monika Bondarczyk
735 001 199
monika@premium-apartments.pl
1 649 000 zł