SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
160.00m2
Ilość pokoi
Rok budowy
2013
Piętro
0

Lokal na wynajem,Nowe Orłowo,przy Alei Zwycięstwa

Lokal użytkowy na wynajem w prestiżowej lokalizacji Gdyni - Nowe Orłowo.
Obiekt znajduje się w nowoczesnym budynku wybudowanym w 2013r. W budynku funkcjonują najlepsze rozwiązania techniczne i teletechniczne. Na terenie jest całodobowa ochrona, a w środku alarm i recepcja. W budynku jest winda i udogodnienia dla niepełnosprawnych. Budynek znajduje się w doskonałej lokalizacji wśród zabudowy mieszkalnej oraz na najważniejszej ulicy komunikacyjnej Trójmiasta - Alei Zwycięstwa, gdzie dziennie przejeżdża ok. 50 tysięcy samochodów.
Prezentowana oferta dotyczy lokalu o powierzchni 160 m2 położonego na parterze. Usytuowanie trójstronne, duże szklane witryny oraz 2 wejścia: od strony ulicy i od zaplecza. Przeznaczenie o charakterze biurowym, handlowym lub usługowym. Lokal jest bardzo dobrze widoczny od Al. Zwycięstwa. W ofercie mamy również lokale w tej samej lokalizacji o innych powierzchniach. Wszystkie są wykończone i nie wymagają nakładów finansowych.
Orłowo to nadmorska dzielnica Gdyni, która przyciąga wiele osób w celach turystycznych jak i biznesowych. Lokalizacja, która zapewnia stały przepływ ludzi oraz bliskość do plaży, morza, orłowskiego molo, centrum handlowego Klif sprawiają, że będzie to idealne miejsce dla przyszłego najemcy.
Patrycja Witucka
728 461 617
patrycja@premium-apartments.pl
16 800 zł