SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
93.00m2
Ilość pokoi
3
Rok budowy
1903
Piętro
3

Mieszkanie Sopot Dolny, blisko plaży

Na sprzedaż przestronne, klimatyczne mieszkanie po remoncie zlokalizowane w Sopocie Dolnym. Możliwość powiększenia apartamentu o 27,5 m.(Pomieszczenie obok mieszkania do zaadoptowania po wstępnych ustaleniach z sąsiadami)
Kamienica położona około 500m od ul. Bohaterów Monte Cassino oraz 200m do sopockiej plaży. Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym, zadbany z estetyczną, odrestaurowaną elewacją. Dach po generalnym remoncie oraz wykonana izolacja budynku. Posesja ogrodzona kontrolowana domofonem. Ogród do dyspozycji mieszkańców z zagospodarowaną roślinnością. W kamienicy zaledwie 8 lokali po dwa na każdej kondygnacji.
Mieszkanie o bardzo funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń rozłożonych na: dwie niezależne sypialnie o powierzchniach około 20 m2, salon z otwartą kuchnią, którą można swobodnie zaaranżować na osobne pomieszczenie, przestronny korytarz w którym znajduje się pojemna szafa na wymiar oraz duża łazienka z oknem, w której znajduje się wanna oraz natrysk.
Mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym. Ma 3,85 metry wysokości, skosy zaczynają się od 2,8 metra co dodaje wyjątkowego uroku. Wystawa okienna jest na trzy strony świata. Swobodna możliwość podziału mieszkania na lokal 5-pokojowy. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 5m2.
Nieruchomość idealna na cele mieszkalne jak również pod inwestycję.
 
Monika Bondarczyk
735 001 199
monika@premium-apartments.pl
1 099 000 zł