SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
251.00m2
Ilość pokoi
Rok budowy
2019
Piętro

Lokal usługowy Gdynia śródmieście PORTOVA

Do wynajęcia nowoczesny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 250 m2 z dużymi witrynami w najnowszym apartamentowcu Invest Komfortu „Portova”.

Budowany apartamentowiec Portova zlokalizowany jest przy Placu Kaszubskim, u zbiegu ulic Węglowej, T.Wendy i Portowej - w ścisłym centrum GDYNI. Powstaje w tym miejscu ponad 500 nowych mieszkań! 271 mieszkań w apartamentowcu Portova, i zaraz obok kolejne w inwestycji PB Górski. Projekt Portova zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania nawiązuje do modernistycznej zabudowy Gdyni prostymi geometrycznymi wzorami. Charakterystyczna, ponad 50-metrowa wieża, widoczna z ulicy Świętojańskiej, zamknie perspektywę Placu Kaszubskiego. Inwestycja „Portova” będzie otwierać wjazd do nowej części Gdyni - Międzytorza.

Oferowany lokal usługowy jest usytuowany na parterze apartamentowca. Stan deweloperski o otwartej przestrzeni 250 m2 na jednym poziomie do własnej aranżacji, z dużymi witrynami reklamowymi w ciągu pieszym. Lokal jest wyposażony w cztery pary drzwi wejściowych do lokalu bezpośrednio z chodnika, oraz dodatkową parę drzwi od zaplecza. Lokal jest do wynajęcia w stanie deweloperskim co gwarantuje możliwość dowolnej adaptacji i komfortowego zagospodarowania lokalu zgodne z projektem na potrzeby przyszłego najemcy. Wszystkie media miejskie, podłączone do lokalu.

Lokal jest IDEALNY na restaurację, sklep oraz inne usługi. Wyciągi dostosowane pod usług restauracyjnych. Lokal jest idealnie zaprojektowany pod względem komunikacji wewnętrznej! Do lokalu o pow. 250m2 DODATKOWO przynależą dwie komórki lokatorskie - jedna przy wejściu do lokalu od zaplecza o powierzchni 6m2, druga komórka pow. 9,8m2 znajduje się pod lokalem. Dodatkowo przy wejściu od strony zaplecza - znajduje się miejsce parkingowe do użytku najemcy. Zdjęcia przedstawiają idealną komunikację w lokalu.

Na obecnym etapie jest możliwość podziału lokalu i wynajęcia mniejszych powierzchni - 116m2, 88m2 oraz 46m2.

Cena najmu: 29 980zł netto (119,50zł netto/m2). Wymagana kaucja w wysokości 2 miesięcznego czynszu.

Paweł Czerniawski
733216086
pawel@premium-apartments.pl
29 980 zł