SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
101.50m2
Ilość pokoi
Rok budowy
2019
Piętro
0

Lokal handlowo-usługowy Gdynia śródmieście

Na wynajem narożny lokal w CENTRUM Gdyni w najnowszym apartamentowcu znanego dewelopera AB INWESTOR "Avanport". Lokal idealny pod usługi m.in gastronomiczne. Apartamentowiec "Avanport" zlokalizowany jest zaraz przy Placu Kaszubskim oraz największym ciągu pieszym w Gdyni - ulicą Świętojańską i Starowiejską.
Usytuowanie Lokalu w ścisłym centrum miasta w pobliżu terenów rekreacyjnych u zbiegu dwóch ulic jako lokal narożny gwarantuje ekspozycję na wzmożony ciąg pieszy. Lokal na parterze budynku z wejściem bezpośrednio z chodnika. Duże witryny, elegancka fasada apartamentowca będą sprzyjały prowadzeniu praktycznie każdego rodzaju działalności usługowej.
Proponowany lokal dedykowany jest pod usługi gastronomiczne (posiada odpowiednie kanały wentylacyjne pod gastronomię). Powierzchnia całkowita użytkowa lokalu to 101,51 m2 plus pomieszczenie przynależne w piwnicy na ewentualny separator tłuszczu pod gastronomię.

Przewidywany termin wydania lokalu najemcy do własnej aranżacji planowany jest od stycznia 2020. W pierwszym kwartale 2020 roku apartamentowiec będzie ukończony i oddany do użytku.
Paweł Czerniawski
733216086
pawel@premium-apartments.pl
10 140 zł