SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
178.99m2
Ilość pokoi
1
Rok budowy
2019
Piętro
0

Lokal na Garnizonie w budynku biurowym 179m2

Na wynajem przestronny lokal handlowo-usługowy zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Garnizon w centrum Wrzeszcza. Lokal znajduje się w nowoczesnym budynku "Hiro" przy ul. Chrzanowskiego oddanym do użytku w I kwartale 2019r. Położenie lokalu na parterze oraz duże, szklane witryny sprawiają, że jest bardzo dobrze widoczny z ulicy. Lokalizacja gwarantuje stały ruch pieszy i samochodowy. Dużym atutem jest możliwość wynajęcia dowolnej liczby miejsc parkingowych zarówno naziemnych jak i podziemnych.
Lokal do własnej aranżacji, przeznaczony m.in. na gabinety lekarskie, szkołę, usługi finansowe, salon urody czy gastronomię. Stawka czynszu wynosi 15,50 euro netto/m2/miesiąc. Opłaty eksploatacyjne 10,00 złotych netto/m2. Okres najmu minimum 5 lat. Wymagana kaucja gwarancyjna w wysokości trzymiesięcznego czynszu
Garnizon to niemal 30-hektarowy obszar usytuowany w samym sercu Trójmiasta i uznawany za komercyjne centrum Metropolii. Granice Garnizonu wyznaczane są przez ulice: Grunwaldzką, Słowackiego, Chrzanowskiego i Szymanowskiego co zapewnia doskonałe połączenie z innymi dzielnicami. W pobliżu również komunikacja miejska i lotnisko.
Patrycja Witucka
728 461 617
patrycja@premium-apartments.pl
11 878 zł