SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
322.00m2
Ilość pokoi
6
Rok budowy
2019
Piętro

Dom Osowa ogród design luksus piękny widok garaż

Willa z 2019 roku w Gdańsku Osowa na wzniesieniu, z pięknym widokiem na jezioro, zaprojektowana indywidualnie według światowych standardów przez znanego architekta, o niespotykanej jeszcze architekturze na polskim rynku, nietypowych ergonomicznych rozwiązaniach z panoramicznymi przeszkleniami i monochromatycznej elewacji, z otwartymi jasnymi przestrzeniami w kolorach bieli i czerni z designerskimi elementami, co stwarza nam wyjątkowe miejsce do zamieszkania. Wnętrze jest klimatyczne i przytulne, gdzie można się poczuć się luksusowo i wygodnie.
Obiekt położony jest w prestiżowej okolicy, z doskonałym połączeniem całego trójmiasta, dojazd do Gdyni, centrum Gdańska, Sopotu i lotniska zajmuje 12min, dojazd do obwodnicy 5 min.
Dom jest wykończony w najwyższym standardzie z użyciem materiałów, mebli i przedmiotów światowych marek.
Ogrzewanie podłogowe w całym budynku, wysokie pomieszczenia na całym parterze - 3,3 metra, na piętrze 3m, sprawiają, iż dom jest bardzo przestronny.
Na parterze pięknie doświetlony salon, otwarta kuchnia z jadalnią, wyposażoną w najwyższej jakości sprzęt AGD - kolekcji SMEG, duża sypialnia z obszerną garderobą i łazienką oraz pokój biurowy. 
Na piętrze 3 sypialnie, dwie łazienki i garderoby.
Nieruchomość wyposażona jest między innymi w:
- ogrzewanie gazowe, układ ogrzewania podłogowego 4strefy
- system alarmowy z kamerami monitorującymi
- videodomofon
- sterowanie i obsługa systemów przez komputer i smartfon
- inteligentny dom
Bliskość jezior i przyrody to dodatkowe zalety lokalizacji willi. Poza tym znajduje się ona w pobliżu nadmorskich kurortów, dzięki czemu można korzystać tu zarówno z zacisza otaczającej natury jak i rozrywek trójmiasta.
Rafał Jastrzębski
733250330
rafal@premium-apartments.pl
3 990 000 zł