SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
90.40m2
Ilość pokoi
4
Rok budowy
2017
Piętro
1

Apartament Sopot plaża 200m 4 pok 2 miejsca w hali

Piękny, 4-pokojowy apartament w prestiżowej inwestycji Invest Komfortu przy ulicy Okrzei w Dolnym Sopocie. Osiedle zamknięte, ogrodzone, z monitoringiem oraz całodobową ochroną. W częściach wspólnych osiedla do dyspozycji mieszkańców zaprojektowano klub fitness wyposażony w saunę, salę kinową, salę klubową z bilardem oraz dla najmłodszych plac zabaw.
Apartament bardzo jasny, wykończony w wysokim standardzie. Na jego powierzchnię składa się przestronny salon z w pełni wyposażoną kuchnią, 3 sypialnie, dwie łazienki, jedna z prysznicem znajdująca się w sypialni, a druga gościnna z wanną, pomieszczenie gospodarcze oraz dwa balkony. Do mieszkania w cenie przynależą dwa miejsca postojowe w hali garażowej oraz komórka lokatorska.
Atrakcyjna lokalizacja daje dostęp do pełnej infrastruktury Sopotu. Niedaleko inwestycji znajduje się sopockie molo, plaża, słynna ulica Bohaterów Monte Cassino z licznymi klubami i różnorodną gastronomią oraz atrakcje turystyczne. W pobliżu znajdziemy również szkoły, przedszkola i ośrodki zdrowia.
Patrycja Witucka
728 461 617
patrycja@premium-apartments.pl
2 100 000 zł