SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
115.95m2
Ilość pokoi
4
Rok budowy
2018
Piętro
0

Mieszkanie 116m2 w centrum Gdańska

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowym budynku nad Motławą w prestiżowym apartamentowcu - Rezydencja Wintera.
Budynek, w którym zlokalizowane jest mieszkanie znajduje się między Motławą, a Targiem Maślanym, w sąsiedztwie historycznego zespołu zabudowy Gimnazjum Miejskiego oraz Bursy przy ul. Lastadia. Obiekt dzieli zaledwie 600 metrów od ulicy Długiej i Długiego Targu oraz większości zabytków Gdańska. Jest to serce miasta - w okolicy liczne restauracje, kawiarnie, puby, a także miejsca związane z kulturą - Teatr Szekspirowski, Filharmonia Bałtycka na Ołowiance, Europejskie Centrum Solidarności i Muzeum II Wojny Światowej.
Prezentowane ogłoszenie dotyczy mieszkania o powierzchni 115,95m2, na które składają się salon z aneksem kuchennym, trzy sypialnie, korytarz i dwie łazienki. W ofercie posiadamy również mieszkania o innych parametrach w tej samej inwestycji. O szczegóły zapytaj opiekuna oferty. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej płatne dodatkowo 35tyś.
Punkt jest dobrze skomunikowany z innymi dzielnicami Gdańska. Dostęp do komunikacji miejskiej (autobus i tramwaj - 2 minuty pieszo, Szybka Kolej Miejska - 10 minut pieszo) oraz łatwy dojazd na lotnisko.
Mieszkanie idealne na inwestycję.
Patrycja Witucka
728 461 617
patrycja@premium-apartments.pl
1 098 947 zł