SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
57.00m2
Ilość pokoi
3
Rok budowy
2020
Piętro

Dom w Rozewiu nad morzem

Na sprzedaż komfortowe domy w Rozewiu w odległości 800 m od piaszczystej bałtyckiej plaży. Nowa inwestycja to zespół 30 domów w stanie deweloperskim położonych w sosnowym lesie. Nadmorska lokalizacja pozwala cieszyć się powietrzem z leczniczym jodem przez cały rok, a położenie wśród drzew zapewnia ciszę i odpoczynek w kontakcie z naturą.
Własny dom idealnie sprawdzi się jako miejsce do życia, ale także jako bardzo dobry produkt inwestycyjny. Budynki mają status domów mieszkalnych oraz lokali użytkowych obciążonych odpowiednio 8% i 23% podatkiem VAT. Idealna lokalizacja w pobliżu latarni morskiej, plaży i punktów handlowo-usługowych.
Do Jastrzębiej Góra dzieli nas 2,5 km, do Władysławowa 6 km, a do Gdyni godzina jazdy samochodem.
Dom o powierzchni 57m2 składa się z parteru i 1 piętra. Pierwsza kondygnacja składająca się z salonu z aneksem kuchennym oraz toalety pełni rolę wypoczynkową, natomiast druga kondygnacja to dwie sypialnie z własną łazienką. Każda sypialnia ma swój balkon, a salon wypoczynkowy na parterze bezpośrednie wyjście na własną trawiastą działkę położoną wśród drzew.
Domy są przystosowane do montażu klimatyzacji oraz instalacji kominka. Do domów przynależy miejsce parkingowe naziemne przy samym wejściu.
Osiedle jest strzeżone, wyposażone w monitoring oraz kontrolę dostępu. Do dyspozycji mieszkańców powstała siłownia zewnętrzna oraz plac zabaw dla dzieci. 
Istnieje możliwość wykończenia pod klucz.
Patrycja Witucka
728 461 617
patrycja@premium-apartments.pl
470 000 zł