SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
46.86m2
Ilość pokoi
2
Rok budowy
2019
Piętro
1

Wykończony apartament w Riverview, 47m2

Na sprzedaż elegancki, zupełnie nowy apartament zlokalizowany w inwestycji "Riverview" w Dolnym Mieście w Gdańsku. Budynek położony nad Motławą, niedaleko Wyspy Spichrzów. Nowoczesne elewacje z użyciem czerwonej cegły idealnie wplatają się w klimat starego miasta. Budynek bardzo dobrze wygłuszony i ocieplony, wyposażony w system kontroli dostępu. W okolicy piękne zabytkowe kamienice, szkoły i punkty handlowo-usługowe. Zarówno inwestycja jak i apartament wykończone w wysokim standardzie. Na powierzchnię mieszkania składa się przestronny salon z aneksem kuchennym, sypialnia, hall oraz łazienka z prysznicem. Z salonu wyjście na balkon. Mieszkanie jasne, w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD. 
Do mieszkania przynależy komórka lokatorska i miejsce postojowe w hali garażowej płatne dodatkowo 39000zl, ale nie jest to zakup obowiązkowy.
Idealna lokalizacja apartamentu pozwalająca cieszyć się z ciszy i spokoju przy jednoczesnym dostępie do atrakcji i możliwości jakie daje mieszkanie w centrum miasta. Miejsce bardzo dobrze skomunikowane z całym Trójmiastem dzięki przystankom ztm i skm.
 
Patrycja Witucka
728 461 617
patrycja@premium-apartments.pl
619 000 zł