SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
180.00m2
Ilość pokoi
5
Rok budowy
2008
Piętro
1

Nowoczesny apartament w Gdańsku klimatyzacja park

Trzypoziomowy apartament na kameralnym i zamkniętym osiedlu "Perła Osowy" w Gdańsku. Nowocześnie i elegancko urządzony w 2019 roku (nowe zabudowy i markowy sprzęt AGD, schody, rolety, drzwi, itd.). Osiedle położone jest przy samym Parku Chirona, gdzie na kilku hektarach znajdują się staw, ścieżki rowerowe, siłownia i plac zabaw. Bogata roślinność i piękno natury sprawia, że miejsce to jest idealne zarówno dla rodziny.
W skład domu wchodzą salon z jadalnią, 4 sypialnie (w tym jedna duża z garderobą), osobna kuchnia, duża łazienka z prysznicem i wanną oraz dwie małe łazienki na każdej z kondygnacji. Niewątpliwe atutem tej nieruchomości jest klimatyzacja i podgrzewana podłoga oraz ponad standardowa wysokość pomieszczeń (285 cm).
W części podziemnej znajduje się dwustanowiskowy garaż oraz dwie duże piwnice, z czego w jednej jest pralnia i suszarnia oraz miejsce na fitness. Na posesji przy ogrodzie znajduje się dodatkowe miejsce postojowe. Osiedle położone jest z dala od dużego ruchu ulicznego co sprawia, że wokół panuje cisza i spokój. Cała inwestycja jest podświetlona na zewnątrz, wjazd do garażu oraz cztery tarasy są podgrzewane. Dwa miejsca postojowe i dwie duże piwnice (razem 65 m2) dodatkowo płatne 150 tyś. zł
Rafał Jastrzębski
733250330
rafal@premium-apartments.pl
1 750 000 zł