SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
199.56m2
Ilość pokoi
4
Rok budowy
2018
Piętro
0

Komfortowy Apartament 7 pokojowy w sercu Sopotu

Odnowiony, zbudowany nieomal na nowo, trzyrodzinny, modernistyczny dom z 1930 r, w którym mieści się oferowany na sprzedaż apartament, składa się z dwóch kondygnacji naziemnych, wysokiej sutereny z oknami oraz użytkowego poddasza. W 2018 r. budynek przeszedł gruntowny remont oraz rozbudowę, zyskując na powierzchni oraz uzbrajając się w nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania architektoniczne, przy użyciu najwyższej jakości materiałów budowlanych.

Apartament o łącznej powierzchni 199,56 m2 składa się z dwóch mieszkań, z których jedno, liczące 140 m2 mieści się na pierwszej kondygnacji, drugie zaś (60 m2) w wysokiej suterenie z dużymi oknami, zaadaptowanej na samodzielne mieszkanie. Elegancka klatka schodowa z odrestaurowanymi schodami i piękną balustradą wprowadza nas do przestronnego apartamentu składającego się z pokoju dziennego, dużej, oddzielnej kuchni, trzech sypialni i dwóch łazienek. Reprezentacyjny pokój dzienny, o powierzchni 48,5 m2, z nowoczesną przeszkloną werandą, przez którą prowadzi zejście do ogrodu przynależącego do mieszkania (ok. 81 m2), wypełniony jest światłem z uwagi na południową ekspozycję okien sięgających od podłogi do sufit. Zainstalowano tu kominek firmy JOTUL, podłogi zaś wyłożono najwyższej jakości deskami dębowymi olejowanymi. Tuż obok znajduje się duża, ustawna kuchnia (15,76 m2) z dwoma oknami, która obecnie połączona jest szerokim przejściem z salonem. Z kuchni przez drzwi balkonowe, można również wyjść do ogródka o powierzchni ok. 34 m2. Stylowa, jasna zabudowa kuchenna zainstalowana została na wymiar wraz ze sprzętem AGD: lodówką, lodówko-zamrażarką, zmywarką, piekarnikiem, płytą indukcyjną i okapem.

Do strefy prywatnej prowadzi korytarz (ok. 10m2) zaopatrzony w dwie duże szafy, w których wykonano zabudowy stolarskie pod wymiar. Sypialnia 1 (ok. 15,6 m2) z oknami z ekspozycją na północny wschód sąsiaduje z bezpośrednio przylegającą łazienką z oknem, w której znajduje się kabina prysznicowa, podwójna umywalka i wc. Dwie kolejne sypialnie (15,01 i 18,47 m2) usytuowane po południowo-zachodniej stronie budynku mają szerokie drzwi balkonowe oraz możliwość wykonania schodów z bezpośrednim wyjściem do ogrodu. W każdej z nich znajdują się duże czterodrzwiowe szafy ubraniowe wykonane na wymiar. Tuż przy tych sypialniach usytuowany jest pokój kąpielowy (8,2 m2) z wanną wolnostojącą, kabina prysznicowa, duża umywalka, wc oraz wnęka na pralkę i suszarkę w zabudowie stolarskiej. Z korytarza prowadzi przejście wewnętrznymi schodami do sutereny przynależnej do mieszkania, która jest przypisana w księdze wieczystej do wyłącznego użytkowania. Duże okna i wysokość ok. 2,22 m sprawiają, że wnętrza tam zaaranżowane są jasne i przestronne. Mieszczą się tu dwie sypialnie (po 14,77 m2 każda), pokój dzienny z aneksem kuchennym (23,03 m2) wyposażony w zabudowę na wymiar, zmywarkę, piekarnik oraz płytę indukcyjną. Hol (3,65 m2) z dużą szafą odzieżową. Tuż obok łazienka (3,9 m2) z prysznicem.Do sutereny prowadzi również niezależne wejście z ogólnodostępnej klatki schodowej, osobny domofon, oddzielne liczniki energii elektrycznej, wody i ciepła. Pozwala to na jej wynajęcie jako mieszkania, biura, gabinetu lub pracowni. Można ją również przeznaczyć na własną działalność gospodarczą lub przestrzeń mieszkalną i rekreacyjną. Jest to przyjemna i dobrze doświetlona światłem dziennym przestrzeń, która stwarza atrakcyjne możliwości.

Do mieszkania przynależy również udział w ogólnodostępnej piwnicy.

Teren wokół budynku jest ogrodzony, z domofonem i bramą otwieraną na pilota. Na posesji znajduje się miejsce parkingowe z przynależnym do mieszkania punktem zasilania do ładowania samochodu elektrycznego.
Paweł Czerniawski
733216086
pawel@premium-apartments.pl
2 700 000 zł