SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
106.90m2
Ilość pokoi
1
Rok budowy
2013
Piętro
0

Lokal Gdynia Orłowo morze plaża molo

Lokal użytkowy na wynajem w prestiżowej lokalizacji Gdyni - Orłowo w inwestycji Invest Komfortu - Nowe Orłowo budynek biurowo-usługowy.
Obiekt znajduje się w nowoczesnym budynku wybudowanym w 2013r. W budynku funkcjonują najlepsze rozwiązania techniczne i teletechniczne. Na terenie jest całodobowa ochrona, a w środku alarm i recepcja. W budynku jest winda i udogodnienia dla niepełnosprawnych. Budynek znajduje się w doskonałej lokalizacji wśród zabudowy mieszkalnej oraz na najważniejszej ulicy komunikacyjnej Trójmiasta - Alei Zwycięstwa, gdzie dziennie przejeżdża ok. 50 tysięcy samochodów.
Prezentowana oferta dotyczy lokalu o powierzchni 106,9 m2 położonego na parterze. Atutem lokalu jest jego usytuowanie wśród innych lokali użytkowych już wynajętych , duże szklane witryny oraz 2 wejścia: od strony ulicy i od zaplecza. Przeznaczenie o charakterze biurowym, handlowym, gastronomicznym lub usługowym. Lokal jest bardzo dobrze widoczny od Al. Zwycięstwa, a dodatkowo jest narożny. Lokal jest wykończony, podprowadzone są wszystkie media, w tym wentylacja. Istnieje możliwość zagospodarowania ogródka przed lokalem.
Orłowo to nadmorska dzielnica Gdyni, która przyciąga wiele osób w celach turystycznych jak i biznesowych. Lokalizacja, która zapewnia stały przepływ ludzi oraz bliskość do plaży, morza, orłowskiego molo, centrum handlowego Klif sprawiają, że będzie to idealne miejsce dla przyszłego najemcy. Do lokalu przynależą dwa miejsca parkingowe w hali garażowej.
Patrycja Witucka
728 461 617
patrycja@premium-apartments.pl
11 225 zł