SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
60000.00m2
Ilość pokoi
Rok budowy
Piętro

Stadnina koni, Darzlubie

Stadnina koni położona w Darzlubiu przy ul. Pieniężnej. Urokliwa miejscowość położona jest w województwie pomorskim, w powiecie puckim i na północno-wschodnim krańcu Puszczy Darżlubskiej. Do morza i piaszczystej plaży w Jastrzębiej Górze, Władysławowie i Karwi dzieli nas jedynie 15 minut jazdy samochodem. Do centrum Pucka 6 minut jazdy. 
Na sprzedaż wyjątkowa stadnina składająca się z padoku o powierzchni 1400m2, stajni 250m2 z 14 boksami, przegrodowej karuzeli dla 4 koni o powierzchni 200m2 z miejscem na trzymanie siana, myjki zewnętrznej i ogrodzonego pastwiska podzielonego na 3 części o łącznej powierzchni 5,6 hektara. Stajnia i padok wyposażone w monitoring. Dodatkowo w stajni część gospodarcza i WC. Budynek stajni według potrzeb można przeznaczyć m.in. na hurtownię czy magazyn. Działki o powierzchni 1400m2 są o przeznaczeniu budowlanym co daje duże możliwości przyszłemu właścicielowi.
Piękna i spokojna okolica gwarantująca czyste powietrze i bliskość natury, a jednocześnie szybki dojazd do punktów handlowo-usługowych, przychodni, szkoły podstawowej, liceum itp.
Działki wyposażone we wszystkie potrzebne media. W drodze m.in. kanalizacja, gaz i światłowód. Do nieruchomości prowadzi droga dojazdowa asfaltowa.
Monika Bondarczyk
735 001 199
monika@premium-apartments.pl
1 150 000 zł