SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
120.00m2
Ilość pokoi
Rok budowy
Piętro

Hala i działki budowlane, Darzlubie

Hala położona w Darzlubiu przy ul. Pieniężnej. Urokliwa miejscowość położona jest w województwie pomorskim, w powiecie puckim i na północno-wschodnim krańcu Puszczy Darżlubskiej. Do morza i piaszczystej plaży w Jastrzębiej Górze, Władysławowie i Karwi dzieli nas jedynie 15 minut jazdy samochodem. Do centrum Pucka 6 minut jazdy.
Na sprzedaż hala 120m2 i roundpen w budowie ok. 200m2 (z fundamentami i konstrukcją) położone na 2 działkach budowlanych o powierzchni 1400m2. Hala otwierana przez dużą frontową, automatyczną bramę. Przed halą miejsca parkingowe na 4-6 samochodów w zależności od wielkości pojazdu. Dzięki przeznaczeniu działek o charakterze budowlanym, na drugiej niezabudowanej działce obok hali o powierzchni 700m2 można postawić dodatkowy budynek.
Piękna i spokojna okolica gwarantująca czyste powietrze i bliskość natury, a jednocześnie szybki dojazd do punktów handlowo-usługowych, przychodni, szkoły podstawowej, liceum itp.
Działki wyposażone we wszystkie potrzebne media. W drodze m.in. kanalizacja, gaz i światłowód. Do nieruchomości prowadzi droga dojazdowa asfaltowa.
Monika Bondarczyk
735 001 199
monika@premium-apartments.pl
419 000 zł