SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
50.00m2
Ilość pokoi
3
Rok budowy
Piętro
2

Apartament inwestycyjny pod wynajem, Stare Miasto

Komfortowy apartament w klimatycznej kamienicy w sercu Starego Miasta. W najbliższym otoczeniu znajduje się pełne zaplecze handlowe, gastronomiczne, usługowe i kulturalne. Miejsce bardzo dobrze skomunikowane (linie tramwajowe, autobusowe, kolej podmiejska, PKP, PKS). W pobliżu wiele szkół m.in. Akademia Muzyczna oraz Uniwersytet Medyczny.
Mieszkanie znajduje się na II piętrze kamienicy na ulicy Świętego Ducha, przez co jest ciche i kameralne. Klatka schodowa zamykana.
Apartament na chwilę obecną podzielony jest na dwa lokale i idealnie sprawdza się jako inwestycja na wynajem. Jedno mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym i łazienki, natomiast drugie z salonu z aneksem kuchennym, łazienki i oddzielnej sypialni. Pomieszczenia są po gruntownym remoncie, w pełni umeblowanie i wyposażone w sprzęt AGD. Wnętrza bardzo przytulne i wykończone w wysokim standardzie. Oferta idealna dla inwestora, który będzie czerpać zysk z najmu krótkoterminowego i długoterminowego. Apartament sprzedawany jest z pełnym wyposażeniem i z najemcą do września 2020r., dzięki czemu gwarantowany jest miesięczny dochód od razu po zakupie mieszkania. Idealna lokalizacja w centrum miasta, a jednocześnie gwarantująca ciszę i spokój od pobliskich restauracji.
 
Monika Bondarczyk
735 001 199
monika@premium-apartments.pl
690 000 zł