SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
80.00m2
Ilość pokoi
3
Rok budowy
2010
Piętro

Na wynajem dom z ogrodem, Gdyni Wielki Kack

Na wynajem piękny i przytulny dom o powierzchni 80m2 położony w spokojnej dzielnicy Gdyni Wielki Kack. Dom został przebudowany zgodnie w wytycznymi Konserwatora Zabytków i stał się obiektem pod ochroną Konserwatorską.
Na jego powierzchnię składa się duży salon połączony z kuchnią, łazienka, mała szatnia z miejscem na kurtki i buty oraz pomieszczenie gospodarcze znajdujące się na parterze oraz sypialnia, pokój gościnny, łazienka i garderoba położone na 1 piętrze. Dodatkowo do dyspozycji jest strych. Dom w pełni umeblowany i wyposażony w sprzęt AGD. Dużym atutem jest zadaszony taras oraz pięknie zagospodarowany ogród z automatycznym nawadnianiem.
Na terenie ogrodu znajduje się pomieszczenie gospodarcze np. na kosiarkę czy rowery. Do domu przynależą dwa prywatne miejsca parkingowe. Opłaty dodatkowe: woda kanalizacja 150zł/mc, energia 150zł/mc, ogrzewanie mieszkania i wody w sezonie zimowym - 350zł/mc, ogrzewanie wody poza sezonem grzewczym - 100zł, śmieci 72zł/mc. Media przy podpisaniu umowy zostaną przepisane na najemcę, dzięki czemu będzie można płacić rachunki na bieżąco według zużycia. Prezentacje oraz wydanie domu możliwe od 10 sierpnia. Najem długoterminowy.
Patrycja Witucka
728 461 617
patrycja@premium-apartments.pl
3 800 zł