SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
312.00m2
Ilość pokoi
8
Rok budowy
1956
Piętro

Duży dom w Orłowie blisko plaży

Dom o powierzchni 312m2 w prestiżowej dzielnicy Gdyni - Orłowo. W bardzo bliskiej odległości od plaży i zatoki. Zaledwie kilka kroków od dostępnej infrastruktury oraz komunikacji miejskiej. Miejsce bardzo wyjątkowe ze względu na bliskość morza, mola orłowskiego, promenady Marysieńki, Parku Kolibki oraz rezerwatu przyrody Kępy Redłowskiej.
Na sprzedaż dom wolnostojący położony na działce o powierzchni 637m2. Dom znajduje się na ul. Światowida w tzw. ślepej uliczce, co zapewnia większy spokój i prywatność. W okolicy zabudowana niska, jednorodzinna. Sąsiedztwo bardzo spokojne i bezpieczne. Budynek dwukondygnacyjny, podpiwniczony i z poddaszem. Dom do własnej aranżacji, z dużym potencjałem. Obecnie dom jest podzielony na trzy niezależne mieszkania z własną kuchnią i osobnym wejściem. Pierwsze mieszkanie znajduje się w dawnym garażu i ma powierzchnię 33m2, drugie mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze ma 67m2, a trzecie położone na 2 piętrze jest o powierzchni 74m2. Dodatkowo do dyspozycji piwnica o pow. 66m2 oraz poddasze o pow. 72m2. Przed posesją dostępne miejsca parkingowe dla kilku samochodów.
Idealna lokalizacja ze względu na ciszę i dostęp do terenów zielonych, a jednocześnie w pobliżu szkół, przychodni, galerii handlowej Klif i bardzo dobrze rozwiniętej komunikacji miejskiej (przystanki zkm i skm).
Patrycja Witucka
728 461 617
patrycja@premium-apartments.pl
3 500 000 zł