SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
128.20m2
Ilość pokoi
5
Rok budowy
2012
Piętro
9

Gdańsk, Wrzeszcz, Partyzantów

Nieruchomość w inwestycji Quatro Towers w sercu gdańskiego Wrzeszcza podzielona na dwa mieszkania z osobnymi wejściami. Lokalizacja, odpowiedni metraż oraz przemyślana aranżacja przestrzeni sprawiają, że lokal doskonale nadaje się pod inwestycję.

Sam budynek posiada zadbane podwórko z dużą ilością zieleni, z placem zabaw, stolami dla ping-ponga i szachów, fontanną, ławkami i innymi elementami tzw. małej infrastruktury. W budynku znajduje się recepcja i całodobowa ochrona.

Na 128,20 m2 powierzchni użytkowej składają się dwa mieszkania wielkości ok. 70 m2 oraz ok. 58 m2. Większe z mieszkań składa się z salonu z aneksem kuchennym, dużej łazienki oraz dwóch sypialni. Mniejsze mieszkanie stanowi salon z aneksem kuchennym, łazienka oraz jedna sypialnia.

Do mieszkania przynależy loggia, z której rozciąga się piękny widok na historyczną zabudowę Wrzeszcza oraz tereny górzyste. W cenę mieszkania wliczona jest także komórka lokatorska (8 m2) oraz miejsce postojowe w hali garażowejMieszkanie jest w pełni wyposażone - gotowe do wprowadzenia.

Tuż obok inwestycji, w której zlokalizowane jest mieszkanie znajduje się CH Manhattan, Galeria Bałtycka oddalona o zaledwie 500 m. Miejsce jet bardzo dobrze skomunikowane z całym Trójmiastem - w pobliżu przystanki tramwajowe, autobusowe, stacja SKM. w Bliskiej odległości znajdują się także liczne kawiarnie, restauracje, sklepy spożywcze i inne punkty usługowo-handlowe.

Zapraszamy na prezentację.

Monika Bondarczyk
735 001 199
monika@premium-apartments.pl
1 590 000 zł