SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
70.30m2
Ilość pokoi
3
Rok budowy
2008
Piętro
0

Dwupoziomowy lokal użytkowy na wynajem Sea Towers

Idealny, dwupoziomowy lokal komercyjny na wynajem w samym centrum Gdyni, w budynku Sea Towers. Lokal mieści się na parterze, w części handlowo-usługowej. W bardzo bliskiej odległości od zatoki, plaży i pełnej infrastruktury usługowo-handlowej. W okolicy znajdują się inne lokale, siedziba banku PKO BP, Skwer Kościuszki oraz hotel Marriott. W pobliżu również nowa marina oraz prestiżowa inwestycja mieszkaniowa "Yacht Park". 
Na lokal składa się pomieszczenie na parterze o powierzchni około 40 m2 z zapleczem socjalnym oraz toaletą, a na antresoli pomieszczenie typu "open space". Atutem zdecydowanie jest lokalizacja, duże okna oraz bliskość parkingu. Lokal jest wykończony z wysokiej jakości materiałów: podłogi, ściany i toaleta. Lokal jest do wynajęcia bez mebli ruchomych. Istnieje możliwość umieszczenia reklamy świetlnej nad wejściem. W lokalu jest rozprowadzona instalacja alarmowa.
Istnieje możliwość wynajęcia za dodatkową opłatą miejsc postojowych zewnętrznych. Lokal dostępny od 1 września 2020r. Cena 3200 zł netto plus Vat.
Patrycja Witucka
728 461 617
patrycja@premium-apartments.pl
3 200 zł