SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
192.00m2
Ilość pokoi
5
Rok budowy
2014
Piętro
2

Luksusowy apartament 50m od plaży 5 pokoi

Apartament położony w luksusowej inwestycji zlokalizowanej w nadmorskiej dzielnicy Gdyni. Położenie rezydencji przy samej plaży, ok. 50 metrów od morza, w willowej części Orłowa sprawia, że nieruchomość pozycjonuje się w absolutnej czołówce trójmiejskich oraz krajowych inwestycji. Nieruchomość jest w pełni ogrodzona, monitorowana i całodobowo chroniona. Budynek został wykończony z najwyższej jakości materiałów. Do dyspozycji mieszkańców elegancka winda, która pozwala w dogodny sposób zjechać do prywatnej strefy SPA. W budynku znajduje się również wyposażona siłownia, sala fitness, a także sauna sucha i mokra, które sąsiadują ze strefą wypoczynku oraz pokojem do masażu. Teren wokół budynku przepięknie zagospodarowany. Od strony morza znajduje się m.in. ogród z fontanną zaprojektowany w stylu francuskim.
Apartament 5-pokojowy znajduje się na najwyższym piętrze i zajmuje całe piętro. Gwarantuje to większy spokój, prywatność i bezpieczeństwo. Apartament składa się z dwóch stref - dziennej i prywatnej. Z obu stref znajduje się wyjście na olbrzymi taras z widokiem na morze. Strefa dzienna składa się z holu z garderobą wejściową, łazienki dla gości, bardzo dużego, świetnie doświetlonego salonu z kominkiem połączonego ze strefą jadalnianą, strefą wypoczynkową i biblioteczką, a także kuchni z wyspą. Strefa prywatna składa się z głównej sypialni z łazienką i garderobą, bawialni, trzech osobnych sypialni i łazienki.
Dodatkowo do apartamentu przynależą trzy miejsca w hali garażowej z bezpośrednim zjazdem windą, oraz pomieszczenie piwniczne o powierzchni 49m2, gdzie urządzono pralnię, garderobę, spiżarnię oraz winiarnię.
Apartament wykończony w wysokim standardzie z dbałością o detale. W pełni urządzony, gotowy do wprowadzenia. Wynajem długoterminowy.
Monika Bondarczyk
735 001 199
monika@premium-apartments.pl
15 000 zł