SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
62.02m2
Ilość pokoi
4
Rok budowy
2019
Piętro
0

Idealne 4 pokoje ogród garaż komórka 2 łazienki

Komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie położone na nowoczesnym i kameralnym osiedlu zlokalizowanym w Gdańsku przy ul. Dolne Migowo. Niskie 1-piętrowe budynki mieszczą zaledwie po 4 przestronne mieszkania, co zapewnia maksymalną prywatność i bezpieczeństwo. Oryginalna bryła budynków i usytuowanie tuż przy lesie sprawia, że oferta jest wyjątkowa i bardzo wyróżnia się na tle innych Trójmiejskich osiedli. Do dyspozycji mieszkańców wewnętrzna sala sportowa, rowerownia, a dla najmłodszych plac zabaw. Bezpieczeństwo zapewnia całodobowy monitoring.
Na powierzchnię apartamentu składa się przestronny salon z przygotowanym miejscem na aneks kuchenny, trzy sypialnie, korytarz, łazienka z wanną i dodatkowe wc. Mieszkanie o bardzo funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń. Lokal został bardzo starannie wykończony z użyciem wysokiej jakości materiałów. Gotowe są podłogi, drzwi, ściany oraz w pełni wyposażona łazienka i osobna toaleta. Mieszkanie o ekspozycji północno-południowej. Dużym atutem jest przynależny prywatny ogródek o powierzchni 16m2. Mieszkanie posiada miejsce parkingowe w hali garażowej płatne dodatkowo 30 tysięcy oraz komórkę lokatorską (ok. 6m2) płatną 12 tysięcy.
Niesamowita lokalizacja osiedla wśród terenów zielonych gwarantująca ciszę i spokój przy jednoczesnym dostępie do wszystkich zakątków Trójmiasta. Doskonałą komunikację zapewnia PKM, linia autobusowa i tramwajowa. Dojazd samochodem do obwodnicy zajmuje 10 min, natomiast do centrum Gdańska 15 min. W najbliższej okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa. Mieszkanie dostępne od zaraz.
Patrycja Witucka
728 461 617
patrycja@premium-apartments.pl
615 000 zł