SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
215.00m2
Ilość pokoi
6
Rok budowy
2010
Piętro

Piękny Stylowy Dom Gdańsk Osowa

Nowoczesny dom w Gdańsku Osowej. Położony w jednej z kameralnych ale tez najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska. Nieruchomość jest bardzo dobrze skomunikowana z reszta Gdańska oraz całym Trójmiastem. Dzięki przystankom autobusowym (200m) i przystankowi PKM (300m), możemy przemieszczać się bez samochodu, co umożliwia szybką i łatwą komunikacje. Dookoła pełna infrastruktura przemysłowa i handlowo-usługowa.
Nowoczesny autorski projekt domu wolno-stojącego swoją bryłą nawiązuje do statku, oddany do użytkowania w 2010 roku, o powierzchni całkowitej ok. 215 m2( użytkowa 155m2 + ^60 m 2 (2 stanowiskowy garaż , pralnio -suszarnia i pomieszczenie gospodarcze). Nieruchomość jest usytuowana na regularnej płaskiej działce o powierzchni 621m2. Działka jest ogrodzona oraz zagospodarowana, są na niej zasadzenia oraz trawnik z systemem nawadniania.
Parter to cześć dzienna o powierzchni około 55m2, w której skład wchodzi w pełni wyposażona, otwarta na salon kuchnia z osobną spiżarnią. Dużym atutem części otwartej jest wysokość sufitu, która w najwyższym punkcie sięga nawet 6m, dzięki czemu nieruchomość jest przestronna i nowoczesna. Oryginalnym elementem wyposażenia są zawieszone na metalowych linach schody. W salonie znajduje się kominek z grawitacyjnym rozprowadzeniem ciepła do górnych pomieszczeń. Dzięki ustawieniu salonu względem wszystkim stron świata największa jego część od południowego - zachodu - jest pięknie naświetlona.
Na parterze znajduje się również duża łazienka z wanną, sypialnia ( z bezpośrednim przejściem do łazienki), gabinet, pomieszczenie gospodarcze, kotłownia oraz garaż na dwa miejsca postojowe z automatyczną bramą .
Piętro to 3 niezależne pokoje, WC z prysznicem, hall, wyjście na ogromny dachowy taras od zachodu ok. 130 m2 (możliwość zrobienia zielonego ogrodu dachowego).
Dom wyposażony w instalację alarmową, odkurzacz centralny, ogrzewanie gazowe (piec dwu funkcyjny ze zbiornikiem na ciepłą wodę). Woda z sieci miejskiej.
Posesja w całości ogrodzona. Ogród pięknie zagospodarowany z systemem nawadniania, spokojne sąsiedztwo.
Dom został zbudowany z cegły wapienno-piaskowej Silka.
Paweł Czerniawski
733216086
pawel@premium-apartments.pl
1 290 000 zł