SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
72.15m2
Ilość pokoi
3
Rok budowy
2019
Piętro
0

3 pokoje, 72,15 m2, dobra lokalizacja


Apartament: w stanie deweloperskim o powierzchni 72,15 m2, posiada 3 pokoje i dwie łazienki. Usytuowany na wysokim parterze w zabytkowej części (został zachowany jedynie szkielet budynku, natomiast wnętrza oraz elewacje zostały całkowicie odrestaurowane). Cały kompleks jest ukierunkowany na południe, dzięki czemu mieszkanie jest niezwykle słoneczne. Przyczynia się do tego także niska zabudowa sąsiednich działek i narożne położenie od ul. Szczecińskiej.
Do mieszkania przynależy miejsce w hali garażowej w cenie 30.000 zł oraz komórka lokatorska w cenie 5.000 zł
Budynek posiada własną kotłownie gazową.
 
Inwestycja: Gdyńska inwestycja to połączenie historycznej architektury Villi Leśnej z początku XX wieku z nowoczesną bryłą Leśna Nova. Przeszklone nowoczesne przejście łączy oba budynki, eksponuje historyczną formę Willi, dodaje lekkości i wskazuje nowe trendy architektury współczesnej. W ramach zabytkowej willi został zaprojektowany nowoczesny apartamentowiec. Nową odnogę inwestycji postanowiono połączyć efektownym w całości przeszklonym łącznikiem z historyczną bryłą. Dzięki temu udało się scalić historie z nowoczesnym budynkiem dzięki czemu powstał nowy kompleks. Historyczny budynek powstając w roku 1937 stoi na betonowych fundamentach, jednak ściany zostały wzniesione technologią bali norweskich. Należy ona do bardzo ekologicznych z racji tego, że drewno działa jak klimatyzator, który latem pochłania ciepło, a zimą to ciepło oddaje. Dlatego latem w nich jest chłodnawo, a zimą - ciepło. Dach zostanie zrewitalizowany i wyposażony w nową dachówkę dokładnie taką samą i z tej samej fabryki co w roku 1937. Sam projekt nadzorowany jest przez jedną z najbardziej zasłużonych pracowni architektonicznych i laureatów wielu nagród na Pomorzu - SIM Architekci pod okiem Konserwatora Zabytków Miasta Gdynia.

Lokalizacja: inwestycja jest położona w dzielnicy Działki Leśne w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego z licznymi szlakami pieszymi i ścieżkami rowerowymi, a jednocześnie graniczy z Śródmieściem Gdyni. Lokalizacja jest otoczona lasami morenowymi i zapewnia mieszkańcom niebywały spokój jak i centralne położenie.
Dodatkowo znajdziemy tutaj znany Zespół Szkół Ogólnokształcących nr.2 czy też Centrum Sportowe z basenem. Z najwyższych kondygnacji rozprzestrzenia się widok na morze a odległość do centrum to jedyne 1000m. Dolina powstała w czasie przemieszczania się lodowców stąd takie zróżnicowanie terenów i kameralność tej prestiżowej dzielnicy. Do Galerii Riveria (2,4km),  spacer po Bulwarze (2,5km), do Dworca Gdyni Głównej (1,3km), czy po prostu spacer po lasach morenowych (100m).
 
Idealna inwestycja dla osób ceniących sobie prywatność, kameralność oraz ciszę.

Małgorzata Lipska
733 216 066
malgorzatal@premium-apartments.pl
786 435 zł