SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
70.00m2
Ilość pokoi
3
Rok budowy
2017
Piętro
2

Dwupoziomowy apartament w Brabanku

Ekskluzywny apartament położony na nowoczesnym osiedlu w centrum Gdańska nad brzegiem Motławy. Słoneczne, jasne mieszkanie w nowej inwestycji Brabank. Zaledwie kilka kroków od Starego Miasta oraz wszystkich atrakcji turystycznych, a jednocześnie w okolicy kameralnej i spokojnej.

Apartament o powierzchni ponad 70 m2 posiada przestronny, klimatyzowany salon o wysokości 6 m z otwartą kuchnią i antresolą (sypialnia), z której można podziwiać Stare Miasto. Gabinet i łazienka znajdują się w drugiej części mieszkania.  Wykończony jest w wysokim standardzie, w pełni wyposażony. Elementy wyposażenia wykonano z materiałów najwyższej jakości. Ciepła kolorystyka, drewniana podłoga, sprawiają, ze jest to miejsce przytulne i komfortowe. Mieszkanie jest w pełni wyposażone w sprzęty domowe. Posiada telewizję i internet.
Do dyspozycji miejsce na parkingu podziemnym.
Do dyspozycji mieszkańców, zaprojektowano kameralne SPA z saunami, jacuzzi i biliardem. Obiekt jest ogrodzony i monitorowany. W odległości zaledwie kilku minut spacerem wiele atrakcji (np. Długi Targ, Żuraw, Filharmonia Bałtycka) oraz zaplecze handlowo-usługowe.
Mateusz Zmudziński
733-160-930
mateusz@premium-apartments.pl
3 100 zł