SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
2734.00m2
Liczba pokoi
Rok budowy
Piętro

Las cisza os. Bernadowo 5 min do centrum Sopotu

Wyjątkowa nieruchomość - działka budowlana pośród zieleni - wokół cisza i spokój - 5 min Sopot. Działka o powierzchni 2734 m2 w samym sercu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego - na obszarze Polany Bernadowo, wokół las i niewielka ilość willi jednorodzinnych, jednocześnie w 5 minut samochodem jesteśmy w centrum Sopotu.
Doskonała lokalizacja dla ludzi kochających naturę i spokój, a jednocześnie potrzebujących bliskości miasta z wszystkimi dogodnościami.

Nieruchomość położona na obszarze z uchwalonych planem miejscowym: zabudowa jednorodzinna wolnostojąca plus część działki ze względu na lokalizację w bezpośrednim sąsiedztwie lasu objęta zagospodarowaniem w formie zieleni. Energia (jest skrzynka),woda i kanalizacja (studnia i szambo).

Dojazd szeroką drogą gruntową utwardzoną (zjazd z ul. Sopockiej/ Malczewskiego), bezpośrednio do nieruchomości utwardzoną dodatkowo płytami.

Działka ma zróżnicowany poziom terenu, część oddalona od drogi dojazdowej jest wyżej i na niej planowana jest budowa domu, z którego ma się rozpościerać piękny widok na las.
Właściciel rozpoczął proces inwestycyjny budowy domu w klasycznym stylu, istnieje możliwość odkupienia projektu i dotychczasowej dokumentacji.

Polecam, jest to piękna działka w doskonałej lokalizacji.
Ulica: Bernadowo
Monika Bondarczyk
735 001 199
monika@premium-apartments.pl
1 960 000 zł