SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
72.00m2
Liczba pokoi
2
Rok budowy
2013
Piętro
0

Dwa apartamenty, blisko plaży, garaż, ogród

Apartament z dużym ogrodem położony na osiedlu "Sopocka Rezydencja", zlokalizowany przy ulicy Łokietka w prestiżowej części Dolnego Sopotu. Kameralny apartamentowiec, oddany w 2013 roku, z miejscami postojowymi w podziemnej hali garażowej. Bardzo blisko morza i plaży, a także centrum Sopotu i słynnej ulicy Bohaterów Monte Cassino. Niedaleko znajduję się również Ergo Arena, tor wyścigów konnych Hipodrom i stacja SKM.
Budynek został oddany do użytku w 2013r. Apartament został podzielony ścianą na dwa oddzielne i niezależne studia o powierzchniach 36m2 każdy. Apartament jest bardzo ładnie urządzony i zadbany, jego elegancje podkreślają żyrandol z kryształkami (Swarovski) oraz piękne obrazy o tematyce Marynisticznej. Wszyscy mieszkańcy Sopockiej Rezydencji mają dostęp do tarasu widokowego z pięknym widokiem na Zatokę Gdańską, który jest na ostatnim piętrze budynku.
Apartament został podzielony ścianą, lecz bez żadnych zmian w księdze wieczystej i rozdzielania liczników. Działa on bardzo aktywnie na wynajem krótkoterminowy, dzięki czemu jest to idealna oferta pod inwestycję.
Osiedle jest zamknięte, monitorowane oraz chronione 24 godziny na dobę. Dodatkowo w budynku znajduję się siłownia, plac zabaw oraz klub dla dzieci. Do apartamentu przynależy również miejsce parkingowe w hali garażowej w cenie.  
Ulica: Władysława Łokietka
Monika Bondarczyk
735 001 199
monika@premium-apartments.pl
1 459 000 zł