SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
25.30m2
Liczba pokoi
1
Rok budowy
Piętro
3

Mikro loft Garnizon inwestycja umeblowane gotowe

Na sprzedaż wyjątkowa oferta inwestycyjna - mikro lofty na Garnizonie we Wrzeszczu. Osiedle monitorowane z całodobową ochroną. Rozbudowane zaplecze handlowo-usługowe umożliwia załatwienie wielu codziennych spraw na terenie inwestycji. Doskonała lokalizacja gwarantuje dostęp do pobliskich gabinetów lekarskich, szkół, galerii Bałtyckiej oraz centrum biznesu (OBC i Alchemii). Miejsce idealnie skomunikowane z pozostałymi dzielnicami Gdańska oraz całym Trójmiastem. W pobliżu przystanek autobusowy, tramwajowy i kolej SKM. Mikro lofty położone są w zabytkowym, odrestaurowanym budynku przy ul. Słowackiego. Prestiżowa lokalizacja w otoczeniu Starego Maneżu, Garnizonu Kultury, restauracji i punktów usługowych. W ofercie znajduje się ok. 70 apartamentów w metrażach w przedziale 14-34m2. Apartamenty wykończone są w wysokim standardzie, w pełni umeblowane i gotowe do odbioru. Składają się z miejsca do spania, stanowiska do pracy, aneksu kuchennego wyposażonego w sprzęt AGD oraz łazienki. Dużym atutem jest ponadstandardowa wysokość, która w niektórych lokalach pozwoliła stworzyć funkcjonalną antresolę.
Oferta skierowana przede wszystkim do inwestorów, którzy chcą ulokować swój kapitał i czerpać zyski z wynajmu krótkoterminowego i długoterminowego. Lokalizacja jest przede wszystkich pożądana przez klientów korporacyjnych i studentów. Niskie koszty eksploatacyjne.
Prezentowane ogłoszenie dotyczy słonecznego apartamentu o ekspozycji południowej-zachodniej. Funkcjonalna antresola o powierzchni 11,61m2 z miejscem do spania i przechowywania stanowi dodatkową powierzchnię do wykorzystania.
Cena stanu deweloperskiego: 243 000zł netto, cena wykończenia i wyposażenia: 47 000zł netto (w tym wyposażenia ruchomego 16 400zł netto).
Ulica: Juliusza Słowackiego
Bernadeta Piersa
780187137
bernadeta@premium-apartments.pl
290 000 zł