SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
99.70m2
Liczba pokoi
4
Rok budowy
2008
Piętro
1

2 poziomy garaż blisko zieleni

Nieruchomość położona jest w pięknej, zielonej okolicy, Gdańsk -Smęgorzyno, 10 km od centrum Gdańska, przy ulicy Borskiej. Na zamkniętym osiedlu jest 9 budynków. Miejsce idealne dla ludzi aktywnych, uprawiających sport, wokoło jest pełno tras biegowych, rowerowych , spacerowych oraz jezioro. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 99,70 m2, a powierzchni mieszkalnej 92,70m2. Mieszkanie na pierwszym poziomie ma 76 m2 plus poddasze mieszkalne około 24 m2. Na parterze mieszkania jest otwarta kuchnia z salonem o łącznej powierzchni ok. 45 m2, łazienka 5,7 m2, garderoba (ok. 2 m2), pokój 9 m2, pokój 12 m2, korytarz. Poddasze użytkowe, przestrzeń otwarta, znajduje się tam łazienka z prysznicem ok.4 m2, sypialnia, biblioteczka , można dowolnie aranżować. Mieszkanie jest bardzo ciepłe, wystawa okien jest na stronę zachodnią, wschodnią , balkon 6m2 od strony zachodniej, można oglądać zachody słońca. Jednym z priorytetów architektonicznych właścicieli mieszkania była wysoka sprawność energetyczna, mieszkanie posiada niestandardowe ocieplenie poddasza około 35 cm wełny izolacyjnej co ma duży wpływ na niskie koszty ogrzewania zimą oraz to że nie jest gorąco latem. Mieszkanie posiada kominek firmy Dovre. Okna i parapety drewniane, schody Rintal drewno dębowe. Podłoga wysokiej jakości - deska dębowa. Mieszkanie posiada system alarmowy. Przy budynku jest ogródek należący do wspólnoty, gdzie mamy miejsce na ognisko, grill, różne aktywności podczas ciepłych dni. Na osiedlu znajduje się również ogólnodostępny plac zabaw dla dzieci.
W budynku jest tylko 6 mieszkań. Blok jest po najważniejszych remontach. Ma odnowioną elewację, klatkę schodową oraz wykonaną opaskę wokół budynku, remont był wykonany 2 lata temu. Jest w bardzo dobrym stanie technicznym i estetycznym. W bloku znajduje się tylko 6 mieszkań. W budynku znajduje się wspólna suszarnia o pow. 28 m2 co jest dodatkowym atutem mieszkania.
Osiedle ma bliski i prosty dojazd samochodem do centrum Gdańska , ulicą Armii Krajowej dojeżdża się w 12 minut, 3 km do obwodnicy Trójmiasta. W odległości 2 km jest zaplecze handlowe, m.in. Biedronka, Lidl, Rossman, piekarnie, fryzjer, apteka itp. W pobliżu znajdują się przedszkola, Pozytywna Szkoła Azaliowa, jest basen, biblioteka. Przystanek autobusowy 268 znajduje się przy samym osiedlu. Do mieszkania należy również piwnica 7,5 m2.
Możliwość zakupu garażu wolnostojącego, osobna księga wieczysta, 21,3 m2 - 30 000 zł. Parking przed blokiem jest ogólnodostępny, dużo miejsc do zaparkowania.

Opłaty ok 700 zł wraz z ogrzewaniem, wodą, całkowite C.O. i C.W. zapewnia nowoczesny ekonomiczny piec gazowy w piwnicy obsługujący cały budynek. W budynku jest światłowód.
Ulica: Borska
Kamila Walania
733250330
kamila@premium-apartments.pl
749 000 zł