SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
82.00m2
Liczba pokoi
4
Rok budowy
Piętro
4

Quattro Towers Gdańsk Wrzeszcz 4 pokoje 2 łazienki

Przestronne 4 pokojowe mieszkanie w Quattro Towers. Inwestycja ta, to cztery 16-piętrowe wieże usytuowane przy ulicy Partyzantów w dzielnicy Wrzeszcz. Niewielka odległość od ścisłego centrum Gdańska oraz Sopotu, czynią to miejsce atrakcyjnym dla jego mieszkańców.
Kondygnacja parterowa zajmowana jest przez lokale handlowo-usługowe ułatwia mieszkańcom funkcjonowanie w codziennym życiu. Zaaranżowane tereny zielone pomiędzy budynkami stały się miejscem relaksu, a przeszklone ogrody zimowe, balkony i tarasy z widokiem na trójmiejską panoramę są dodatkowym atutem tego miejsca. W celu zapewnienia bezpieczeństwa zamontowano całodobowy monitoring i system intercom.

Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze, posiada 4 umeblowane, ustawne pokoje, dodatkowy 5, mały pokój przeznaczony np. na gabinet, kuchnię, 2 łazienki, jedna z wanną, a druga z prysznicem, a w każdej znajduje się pralka. Mieszkanie jasne, z oknami pełnej wysokości, a do niego przynależy balkon, na który są wyjścia z dwóch pokoi. Brak zmywarki w kuchni.

Czynsz najmu 4000 zł + 1000 opłaty administracyjne w formie ryczałtu, które zawierają również prąd. Możliwość wynajęcia miejsca postojowego w hali garażowej.
Najem długoterminowy.

Ulica: Partyzantów
Paweł Czerniawski
733216086
pawel@premium-apartments.pl
4 000 zł