SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
85.05m2
Liczba pokoi
3
Rok budowy
2007
Piętro
2

Dwupoziomowe mieszkanie w Dolnym Sopocie

Na sprzedaż piękne i przestronne, trzypokojowe mieszkanie, znajdujące się w budynku z windą oraz halą garażową przy ulicy Fiszera w Dolnym Sopocie. 

Na pierwszym z dwóch poziomów znajdziemy: salon z wyjściem na jeden z dwóch balkonów, toaletę dla gości, bardzo jasną kuchnię z wyjściem na drugi balkon oraz korytarz z wewnętrznymi, dębowymi schodami prowadzącymi na następny poziom. Na górze urządzone zostały dwa pokoje sypialniane zaopatrzone w bardzo pojemne szafy oraz jasna łazienka z prysznicem i oknem dachowym Velux. Dzięki południowo-zachodniej ekspozycji, całe mieszkanie jest bardzo dobrze doświetlone i ciepłe.

Nieruchomość została urządzona z dbałością o jakość wykończenia przy użyciu materiałów wysokiej jakości. Na podłogach dębowy parkiet oraz terakota, ściany oddzielające mieszkania mają dodatkowe wygłuszenie akustyczne, ogrzewanie jest indywidualne. W górnej łazience zamontowano dwufunkcyjny piec gazowy. Na obu poziomach zamontowano także wideofony. Mieszkanie zabezpieczono drzwiami antywłamaniowymi Gerda.

Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji. Pomimo umiejscowienia w sercu Sopotu mieszkanie jest ciche. Bliskość ulicy Bohaterów Monte Cassino umożliwia nam szybki dostęp do całego zaplecza gastronomiczno-usługowego, sklepów, plaży oraz Dworca Głównego. 
Istnieje możliwość wykupienia miejsca postojowego w podziemnej hali garażowej w cenie 50 000zł. Z hali jest bezpośrednie przejście na klatkę schodową oraz wejście do cichobieżnej windy.
Ulica: gen. Stanisława Fiszera
Filip Balewski
570740150
filipb@premium-apartments.pl
1 475 000 zł