SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
2250.00m2
Liczba pokoi
Rok budowy
2012
Piętro

Hala serwisowa wraz z biurami centrum Morska


Nowoczesne hale serwisu samochodowego o powierzchni około 2250 m2. Całość obiektu to kilka odrębnych hal, z czego każda z nich może być odrębna i jest zamykana. Istnieje możliwość przystosowania ich także do innych funkcji, nawet produkcyjnych lub innych usług.
Hale mieszczą się w centrum miasta przy głównej trasie wylotowej w kierunku Wejherowa - ulicy Morskiej. Lokalizacja bardzo dobrze skomunikowana z innymi dzielnicami Gdyni, łatwy dojazd do Obwodnicy Trójmiasta. Budynek jest kilkuletni, budowany na własne potrzeby.
Powierzchnia wyposażona jest w podnośniki, wyciągi spalin, instalacje sprężonego powietrza, centralę grzewczo wentylacyjną, nawiewy ciepłego powietrza oraz hala lakiernicza. Wysokość to niemal 5 metrów, dwie bramy wjazdowe. W skład wyposażenia hal wchodzą również: kabina i strefa przygotowawcza, wyważarka i montażownica, kompresor, wszystkie niezbędne instalacje oraz oświetlenie. Ogrzewanie z własnej kotłowni - kocioł Hoval kondensacyjny. Dodatkowo w cenę wchodzą powierzchnia biurowa oraz pomieszczenia socjalne. Przed budynkiem jest duży parking. Czynsz najmu 28.000 zł netto do negocjacji.

Ulica: Morska
Patrycja Witucka
728 461 617
patrycja@premium-apartments.pl
27 000 zł