SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
55.90m2
Liczba pokoi
3
Rok budowy
2018
Piętro
0

Luksusowy apartament w Juracie, garaż

Wyjątkowa inwestycja w najbardziej pożądanej lokalizacji na Półwyspie Helskim. Jurata ma zaledwie 600m szerokości i znajduje się pomiędzy piaszczystymi plażami Morza Bałtyckiego, a urokliwą Zatoką Pucką. Od lat uznawana jest za najbardziej luksusowy kurort nadmorski. Strzeżone plaże, świeże powietrze, otoczenie lasów sosnowych i drewniane molo sprawiają, że Jurata jest idealnym miejscem do wypoczynku.
Nowa inwestycja znajduje się w spokojnej i prestiżowej części Juraty przy ul. Mestwina. Charakteryzuje się elegancją, a projekt architektoniczny przypomina letnie rezydencje we Francji. Kameralny dwupiętrowy budynek posiada 11 wyjątkowych apartamentów od 1- do 3-pokojowych. Apartament został wykończony i w pełni umeblowany w wysokim standardzie. Pełne wyposażenie zostaje w cenie mieszkania. Mieszkania wyposażone są w inteligentny system zarządzania „fibaro”, który umożliwia zdalną obsługę urządzeń. W budynku znajduje się winda, a dla osób niepełnosprawnych podnośnik hydrauliczny. Dodatkowo dla mieszkańców i ich gości do dyspozycji garaż podziemny, naziemne miejsca postojowe oraz sauna wewnątrz budynku.
Prezentowana oferta dotyczy mieszkania usytuowanego na wysokim parterze o powierzchni 55,90 m2 z balkonem o powierzchni 10,20 m2. W skład apartamentu wchodzi salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka i przedpokój. Możliwość zakupu miejsca parkingowego naziemnego w cenie 20tysięcy.
Oferta skierowana do osób szukających unikalnego miejsca nad morzem oraz do inwestorów, którzy z wynajmu będą generować stały zysk. Apartamenty gotowy do wprowadzenia.
Ulica: Mestwina
Małgorzata Lipska
733 216 066
malgorzatal@premium-apartments.pl
1 543 000 zł