SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
58.07m2
Liczba pokoi
4
Rok budowy
2020
Piętro
2

Nowe 4 pokoje 2 miejsca parkingowe

Czteropokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, do natychmiastowego wydania. Bardzo ładnie położone na II piętrze, które jest podwyższone, dzięki temu z okien i balkonu można podziwiać port i wzgórza morenowe za miastem.
Położone w bliskiej części Obłuża, w sąsiedztwie lasu, w pobliżu różne sklepy. Na terenie osiedla zagospodarowano dużo zieleni i place zabaw dla dzieci.
Do mieszkania przynależą dwa miejsca parkingowe na parkingu naziemnym, płatne dodatkowo 24 000 zł.
Mieszkanie składa się z otwartej kuchni na salon, trzech sypialni, przedpokoju, łazienki i balkonu.
Bardzo niskie koszty utrzymania mieszkania i hali garażowej.

Budynek wykonany w dobrym standardzie, granitowe posadzki i schody, solidne drzwi na dwa zamki, gładkie posadzki i ściany w mieszkaniach, przygotowana instalacja do sieci mediów i do inteligentnego zarządzania mieszkaniem. Wszystkie media opomiarowane licznikami.

Inwestycja Nadmorskie Tarasy to osiedle położone w gdyńskiej dzielnicy Oksywie, w rejonie ulic: Śmidowicza i Nasypowej. Nadmorska lokalizacja, nowoczesny projekt oraz zastosowanie innowacyjnych technologii, to niezaprzeczalne atuty, które wyróżniają budowane przez nich nowe mieszkania.

Miejsce bardzo dobrze skomunikowane, łatwy dojazd do centrum miasta, a także na plaże w Babich Dołach czy na Oksywiu. W pobliżu osiedla znajduje się wiele przystanków autobusowych - kilkanaście linii umożliwia łatwe przemieszczanie się po mieście również bez samochodu.
Ulica: Nasypowa
Małgorzata Lipska
733 216 066
malgorzatal@premium-apartments.pl
448 000 zł