SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
61.55m2
Liczba pokoi
2
Rok budowy
Piętro
8

Gdańsk, Piecki-Migowo, Morena, ul. Franciszka Rako


 Komfortowy  2 pokojowy Apartament o powierzchni 61,55 m2 mieści się w niezwykle modnej i pożądanej dzielnicy Morena. W pobliżu w pełni rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa, w tym CH Morena (kino, siłownia, sklepy). Na terenie Moreny dostępne są liczne punkty gastronomiczne, przedszkola, szkoły podstawowe. Dzielnica świetnie skomunikowana z centrum. Dojazd do obwodnicy zajmuje raptem 12 minut.
Przestrzeń pomiędzy budynkami zagospodarowana na tereny zielone i place zabaw, co powoduje, że jest to idealne miejsce do życia dla rodziny z dziećmi, czy właścicieli czworonogów.
Nowy, zadbany, ośmiopiętrowy blok wchodzi w skład cichego i spokojnego kompleksu budynków znajdujących się na strzeżonym i zamkniętym osiedlu Morenova. Blok wybudowany i oddany do użytkowania w 2019 r. Nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwa całodobowa ochrona wspomagana monitoringiem. Wejście i wjazd na teren osiedla przez zamykane bramki wejściowe i bramy wjazdowe. Dla mieszkańców dostępne są 2 siłownie:1 - zewnętrzna, bezpośrednio przed budynkiem; 2 - w budynku obok - wejście tylko dla mieszkańców osiedla - na kartę, na terenie osiedla dwa place zabaw.
MIESZKANIE:
Słoneczne mieszkanie(wystawa wschodnio-południowa) znajdujące się na ostatnim piętrze w ośmiopiętrowym bloku, zapewni światło słoneczne przez cały dzień.
Apartament wykończony w najwyższym standardzie  składa się z salonu z aneksem kuchennym, wyspą oraz wyjściem na balkon. W  sypialni znajdują się pojemne szafy. Łazienka z wc, w której znajduje się przestronna  kabina prysznicowa. Do mieszkania przynależy garderoba, w której znajduje się  pralko-suszarka oraz narożny, przeszklony balkon o powierzchni 7,32 m2.
Na załączonym planie widoczne są ścianki działowe pomiędzy kuchnią a salonem oraz między salonem a mniejszą sypialnią. W trakcie aranżacji, dla większego komfortu zrezygnowano z oddzielnej kuchni oraz 1 sypialni. Dzięki temu powstał wspaniały, przestronny salon z kuchnią ok 40 m2.
Miesięczne opłaty średnio kształtują się na poziomie około 650 zł.
Istnieje możliwość pozostawienia wyposażenia - do uzgodnienia.
Do mieszkania przynależy miejsce w podziemnej hali garażowej oraz duża komórka (5m2), znajdująca się bezpośrednio przy miejscu postojowym. W komórce wstawione regały, dzięki czemu miejsce jest efektywnie wykorzystane.
Do ceny mieszkania należy doliczyć 35.000 zł za miejsce postojowe oraz 10.000 zł za komórkę.
Ulica: Franciszka Rakoczego
Grzegorz Piersa
780-183-640
grzegorz@premium-apartments.pl
695 000 zł