SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
40.00m2
Liczba pokoi
2
Rok budowy
2012
Piętro
2

Centrum Wrzeszcza osobna kuchnia widok na las

Mieszkanie dwupokojowe z osobną kuchnią zlokalizowane jest w dzielnicy Wrzeszcz, skąd mamy doskonałe połączenie do centrum miasta. Świetna komunikacja miejska - 2 przystanki tramwajowe do Głównego Dworca, gdzie skorzystać możemy z PKM, SKM. Mieszkanie znajduje się blisko głównej ulicy, jednakże w bocznej uliczce co powoduje że okolica jest bardzo cicha i przyjemna, bezpośrednie sąsiedztwo lasu oraz licznych terenów zielonych korzystnie wpływa na komfort mieszkania na tym osiedlu. .
Budynek oddany do użytku w 2012 roku, charakteryzuje się nowoczesną architekturą, ponadto posiada podziemną halę garażową oraz jest wyposażony w cichobieżne windy w każdej z trzech klatek schodowych.
Położenie mieszkania jest od strony zachodniej, na drugim piętrze, ciepłe, o powierzchni 40 m kw., w bardzo dobrym stanie. Ponadto mieszkanie jest w pełni wyposażone: kuchnia z zabudową stałą, lodówką, kuchenką elektryczną, stół z krzesłami. W łazience  jest kabina prysznicowa, lustro, umywalka, pralka. Duży pokój z rozkładaną sofą, szafą, komodą, szafką pod telewizor oraz telewizorem (LCD 30 cali), mały pokój również ma z rozkładaną sofę, szafę i komodę. Mieszkanie posiada duży balkon z widokiem na las.

Cena 2100 zł, opłaty do wspólnoty ok. 400 zł plus prąd i internet.

Ulica: Do Studzienki
Kamila Walania
733250330
kamila@premium-apartments.pl
2 100 zł