SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
49.10m2
Liczba pokoi
3
Rok budowy
1985
Piętro
5

3-pok. mieszkanie na sprzedaż - pod inwestycje

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie. W mieszkaniu przeprowadzono kapitalny remont wraz z instalacją elektryczną i hydrauliczną. Aranżacja nowoczesna, funkcjonalna i stylowa
wykorzystano materiały wysokojakościowe. Mieszkanie jest wyposażone i umeblowane, sprzęt AGD/RTV i meble zostają w cenie mieszkania. Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze z pięknym widokiem na pas zieleni i panoramę Gdańska. Duża loggia - ma 5 m2, w przyszłości może być zabudowana, co mogłoby dodać przestrzeń użytkową w mieszkaniu.
Ekspozycja mieszkania to północ (sypialnie) i południe(salon), dzięki czemu jest bardzo jasno i ciepło. Ogrzewanie, jak i ciepła woda miejskie.
Spółdzielcze prawo do lokalu bez KW, do mieszkania należy pojemna piwnica.
Salon i aneks kuchenny: 22 m2, sypialnia nr1: 9 m2, sypialnia nr2: 7 m2, łazienka 3.5 m2, przedpokój 7 m2, WC: 1m2, loggia 5 m2

Budynek - siedmiopiętrowy blok został wybudowany w latach 80-tych, ocieplony wraz z elewacją, posiada nowoczesną cichobieżną windę.
Parking ogólnodostępny przed budynkiem dla właścicieli (są identyfikatory)

Lokalizacja - Chełm - duża, szybko rozwijająca się dzielnica, bardzo blisko do centrum Gdańska. Nieopodal znajduje się niedawno odnowiony Pasaż Chełmski.150 metrów od wyjscia z budynku znajduje się przystanek tramwajowy (Chałubińskiego), z którego można dojechać do śródmieścia w ciągu 5 minut. W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa: sklepy spożywcze, restauracje, piekarnie, apteki, przychodnia, przedszkole, basen, kościół, szkoła podstawowa.
Opłaty -  czynsz ok. 430 zł / mce (w tym ogrzewanie i zaliczka na ciepłą wodę)
Ulica: Władysława Biegańskiego
Monika Kaczmarska
733-640-790
monikak@premium-apartments.pl
509 000 zł