SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
162.14m2
Liczba pokoi
2
Rok budowy
2021
Piętro
7

lokale na 7 piętrze taras 230m2 Bank Polski

Na wynajem lokal użytkowy w stanie deweloperskim o powierzchni 162,14 m2 położony na najwyższym piętrze inwestycji dewelopera Moderna. Idealna lokalizacja w centrum Gdyni z pełną infrastrukturą handlowo-usługową, w tym m.in. galerie handlowe, ośrodki zdrowia, szkoły, urzędy, a jednocześnie z dostępem do pięknej piaszczystej plaży i bulwaru nadmorskiego. Dzielnica doskonale skomunikowana z całym Trójmiastem dzięki przystankom zkm, skm i pkp.
Inwestycja Bank Polski 1929 to apartamenty i lokale w nowoczesnym modernistycznym budynku oraz hotel i restauracja we wnętrzach historycznego bankowego pałacu. Miejsca dla samochodów znajdują się w przestrzeni dwóch kondygnacji podziemnych. Dla mieszkańców wewnętrzne patio, gdzie znajdują się ogródki kawiarni i restauracji zlokalizowanych w lokalach usługowych na parterze.
Lokal znajduje się na najwyższym piętrze i posiada taras okalający całe piętro o powierzchni 230m2. Z tarasu rozprzestrzenia się piękny widok na morze i panoramę miasta. Lokal połączony jest z dwóch lokali. Istnieje możliwość wynajęcia pojedynczych lokali o powierzchni: 86,89m² + taras 95m²
(cena najmu: 8 600zł + koszty eksploatacji) oraz o powierzchni 75,25m² + taras 135m² (cena najmu: 7 450zł + koszty eksploatacji). Dodatkowo możliwość wynajęcia czterech miejsc parkingowych w hali garażowej i pomieszczeń magazynowych za dodatkową opłatą. Podane ceny są cenami netto.
Ulica: 10 Lutego
Monika Bondarczyk
735 001 199
monika@premium-apartments.pl
14 590 zł