SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
103.76m2
Liczba pokoi
4
Rok budowy
2020
Piętro
8

Portova, 4 pok, 2 balkony,2 miejsca w hali,komórka

Na sprzedaż 4-pokojowy apartament w stanie deweloperskim położony w prestiżowej inwestycji "Portova" wybudowanej przez dewelopera Invest Komfort.
Na powierzchnię apartamentu składa się salon, trzy sypialnie, kuchnia, dwie łazienki, garderoba, pralnia i przedpokój. Z salonu wyjście na dwie loggie (10m2 i 4,1m2).
Do apartamentu przynależą dwa miejsca parkingowe w hali garażowej oraz komórka lokatorska o pow. 4,79 m2 wliczone w cenę.
Idealna lokalizacja w centrum Gdyni z pełną infrastrukturą handlowo-usługową, w tym m.in. galerie handlowe, ośrodki zdrowia, szkoły, urzędy, a jednocześnie z dostępem do pięknej piaszczystej plaży i bulwaru nadmorskiego. Dzielnica doskonale skomunikowana z całym Trójmiastem dzięki przystankom zkm, skm i pkp. Do dyspozycji mieszkańców przewidziany został m.in. klub fitness z siłownią, sauny, place zabaw dla dzieci, zielony dziedziniec, sala bilardowa, lokale użytkowe na parterze, a także taras na dachu najwyższego budynku z widokiem na Zatokę. Bezpieczeństwo zapewnia ochrona i całodobowy monitoring. 
Ulica: Węglowa
Małgorzata Lipska
733 216 066
malgorzatal@premium-apartments.pl
1 890 000 zł