SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
129.57m2
Liczba pokoi
5
Rok budowy
2016
Piętro
4

Apartament 5 pokoi Chmielna Park taras garaż

Osiedle "Chmielna Park" znajduje się w ścisłym centrum Gdańska, na Wyspie Spichrzów. W pobliżu Starówka i pełna infrastruktura handlowo-usługowa. Lokalizacja jest wręcz idealna, gdyż pozwala cieszyć się z ciszy i spokoju przy jednoczesnym dostępie do atrakcji i możliwości jakie daje mieszkanie w centrum miasta. Miejsce bardzo dobrze skomunikowane z całym Trójmiastem dzięki przystankom ztm i skm.
Wyjątkowy apartament o powierzchni 129,57m2 wykończony w listopadzie 2018r. w bardzo wysokim standardzie z użyciem naturalnych materiałów: drewno dębowe oraz kamień naturalny na podłogach, blaty z konglomeratu kwarcowego oraz granitu, dodatkowo marmur na ścianie w łazience. Na powierzchnię apartamentu składa się 5 pokoi i 2 łazienki. Z mieszkania wyjście na przestronny taras o powierzchni 20m2 skąd rozpościera się piękny widok na Stare Miasto. Dodatkowym atutem jest położenie na ostatnim piętrze i narożne usytuowanie, dzięki czemu apartament jest bardzo dobrze doświetlony ze wszystkich stron świata. Mieszkanie graniczy tylko z jednym sąsiadem od strony salonu co gwarantuje większą prywatność.
Apartament został zaprojektowany przez architekta, którego celem było zapewnić jak największy komfort mieszkańcom: ściany działowe zburzono i postawiono grubsze i lepszej jakości, drzwi posiadają dodatkowe wygłuszenie, zamontowano klimatyzację oraz inteligentny system oświetlania, a także ogrzewanie podłogowe w dwóch łazienkach. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w wysokiej klasy sprzęt AGD. Niewątpliwym atutem jest przestronny salon z oknem na całą ścianę i wysokim sufitem na 4,2m. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w hali garażowej. Opłaty ok. 1000zł.
Ulica: Chmielna
Monika Bondarczyk
735 001 199
monika@premium-apartments.pl
2 200 000 zł