SEARCH
Search Criteria
Search in offers descriptions
Category
Search in subcategories
Location
Property type
Flat
House
Commercial
Lot
Transaction
Sale
Rent
Room count
Price
Area

Exclusive interiors in best locations


Metraż
73.85m2
Liczba pokoi
4
Rok budowy
1914
Piętro
3

Sprzedaż 74m2 Oliwa las po remoncie klimat

Na sprzedaż stylowe  klimatyczne mieszkanie 74m2  komfortowe w kamienicy po generalnym remoncie z wyjściem bezpośrednim do lasu. Mieszkanie położone w starej pięknej części Oliwy w pobliżu Parku Oliwskiego 300m z własnym ogródkiem i miejscem postojowym na terenie posesji. Dojazd szybki do obwodnicy , tramwaj 300m, kolejka 1000m. Bliskość sklepów i całej infrastruktury. Wyjątkowo położone w śród starych kamienic, wybrukowanej uliczki, lasu, bliskości Katedry Oliwskiej i Parku Oliwskiego!
Cztery pokoje urządzone funkcjonalnie, stylowo, wygodnie! Duży salon z widokiem na starą część Oliwy z aneksem kuchennym.
Aneks kuchenny wyposażony w nowy sprzęt AGD( lodówka, zmywarka, kuchenka, płyta grzewcza). Spora przestrzeń w połączeniu z salonem daje swobodę w poruszaniu się i wypoczynku! Dwie sypialnie z pięknym widokiem na las . Pokój mniejszy idealnie nadaje się na gabinet. Łazienka ze sporą  kabiną prysznicową, pralką, umywalką. Duży korytarz pozwala zachować kameralność każdego z mieszkańców. Pięknie położone, oryginalnie wykończone odkryta cegła, odsłonięte belki, klimatyczne wyjątkowe!  podłogi wyłożone deską naturalną, docieplone ściany, nowa instalacja, klatka  schodowa po remoncie!  Bliskość natury, duża przestrzeń i możliwość korzystania z ogródka ok 85m2  sprawia nieruchomość wyjątkowo atrakcyjne! Do dyspozycji parking na terenie posesji!
400 zł opłaty  eksploatacyjne( ogrzewanie, woda zimna wywóz nieczystości )  w tym 150 zł na fundusz remontowy, nowy piec dwufunkcyjny- obsługa zdalna ogrzewania, kamienica z cegły , 
Ulica: Podhalańska
Joanna Karpińska
733004109
joanna@premium-apartments.pl
889 000 zł